به سايت وكالت خوش آمديد :: آمادگی پلیس بین‌الملل برای توسعه تعاملات با قضات دستگاه قضایی
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
دوشنبه - ۲ تير ۱۳۹۹ آمادگی پلیس بین‌الملل برای توسعه تعاملات با قضات دستگاه قضایی
رئیس پلیس بین‌الملل ناجا گفت: این پلیس برای پیشگیری از جرایم اقتصادی و سرعت بخشی هر چه بیشتر به تعقیب مجرمان بین المللی، آمادگی برگزاری جلسات مشترک کاربردی با قضات دستگاه قضائی را دارد.

به گزارش ایسنا، سردار هادی شیرزاد در دیدار با دکتر علی باقری کنی معاون امور بین الملل قوه قضائیه در ابتدا گزارشی از مأموریت‌های محوله پلیس بین الملل ارائه و بر ضرورت شناخت محورهای مشترک همکاری و توسعه تعاملات بین دو طرف تاکید کرد.

سردار شیرزاد همچنین ضمن تشریح ماموریتهای پلیس بین الملل به دستاوردهای این پلیس در زمینه مبارزه با جرایم و تعقیب مجرمان در عرصه بین المللی اشاره کرد و افزود: پلیس بین الملل ناجا برای پیشگیری از جرایم اقتصادی و سرعت بخشی هر چه بیشتر به تعقیب مجرمان بین المللی، آمادگی برگزاری جلسات مشترک کاربردی با قضات دستگاه قضائی را دارد.

بر اساس اعلام سایت پلیس، در ادامه این دیدار دکتر "علی باقری کنی" ضمن قدردانی از اقدامات چندین ساله اینترپل تهران در زمینه های مختلف خصوصا برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی که متهمان آنها به خارج از کشور متواری شده اند، اشاره و تصریح کرد: برای برخورد قاطع با مجرمان، استفاده از وکلای متعهد و آشنا به قوانین بین المللی برای راهنمایی ایرانیان و هموطنان خارج از کشور امری ضرور

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر