به سايت وكالت خوش آمديد :: تخریب گسترده و هماهنگ ساخت و سازهای غیرمجاز در البرز؛
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
چهارشنبه - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ تخریب گسترده و هماهنگ ساخت و سازهای غیرمجاز در البرز؛
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: علاوه بر بازداشت چندین نفر از عوامل تغییر کاربری‌های عمده در استان، دستورات قضایی به دستگاه‌های انتظامی و اطلاعاتی برای شناسایی و بازداشت دیگر عوامل صادر شده است.

حسین فاضلی هریکندی با اعلام خبر آزادسازی ۳۰۸ هکتار از اراضی کشاورزی در استان البرز گفت: صبح روز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت، در یک عملیات هماهنگ در کلیه شهرستان‌ها با همکاری اداره کل جهاد کشاوزی و نیروی انتظامی استان آزادسازی اراضی تغییر کاربری یافته به عنوان فاز دوم مصوبات «قرارگاه صیانت از بیت المال و مقابله با تغییر کاربری اراضی» انجام شد.

به گزارش ایسنا وی ادامه داد: در عملیات انجام شده در روستای آران شهرستان ساوجبلاغ، روستای قوهه چهارباغ، محمدشهر، مشکین دشت شهرستان فردیس، روستای قوچ حصار شهرستان نظرآباد، روستاهای وشته، فشندک، زیدشت، شهرک، اورازان، آرتون و سفنج خانی در شهرستان طالقان، روستاهای پلنگ آباد و جعفرآباد شهرستان اشتهارد، مجموعا حدود ۳۰۸ هکتار از اراضی در راستای مبارزه با تغییر کاربری اراضی کشاورزی آزادسازی شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز افزود: با اقدامات جهادی و شبانه روزی انجام شده از ابتدای سال تاکنون، مجموعا ۶۹۸ هکتار از اراضی کشاورزی تغییر کاربری یافته استان با دستورات قضایی آزادسازی شده است.

عالی‌ترین مقام قضایی استان البرز با تاکید بر اینکه اقدامات دادگستری استان در زمینه مقابله با تغییر کاربری زراعی همچنان ادامه خواهد داشت تصریح کرد: برخورد با متخلفان به صورت جدی در دستور کار قرار دارد و علاوه بر بازداشت چندین نفر از عوامل تغییر کاربری‌های عمده در استان، دستورات قضایی به دستگاه‌های انتظامی و اطلاعاتی برای شناسایی و بازداشت دیگر عوامل صادر شده است.

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر