به سايت وكالت خوش آمديد :: بدهی محکومان‌غیرعمد آزادشده در دهه‌اخیر 43 هزار میلیارد است
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
چهارشنبه - ۷ مهر ۱۳۹۵ بدهی محکومان‌غیرعمد آزادشده در دهه‌اخیر 43 هزار میلیارد است
مدیرعامل ستاددیه کشور گفت : از ابتدای سال 85 تا اسفند ماه سال 94 نزدیک به 79 هزار زندانی با مجموع بدهی 43 هزار و 253 میلیارد تومانی از بند زندان آزاد شده‌اند.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد دیه کشور، سیداسدالله جولایی با تقدیر از عملکرد شکات و اولیاءدم در تسریع روند آزادی این محکومان گفت: در ده سال اخیر در مجموع طلبکاران به طور میانگین با گذشت از 49 درصد بدهی خودشان زمینه آزادی 78 هزار و 899 مددجوی واجد شرایط را تسریع کردند.

وی افزود: در این بازه زمانی سال 90 به جهت کمیت 12 هزار و 783 نفری آزادی‌ها بیشترین رقم عددی را به خود اختصاص داده و سال 92 نیز به دلیل گذشت 64 درصدی شکات خصوصی، بیشترین میزان را در زمینه اخذ گذشت به خود اختصاص داده است.

جولایی سال 91 را با 9 هزار زندانی آزاد شده دارای سنگین‌ترین رقم بدهی اعلام کرد و گفت: در این سال با وجود این که تعداد زندانی کمتری نسبت به سال 90 آزاد شده‌اند اما مجموع بدهی این افراد استخلاص یافته رقمی معادل 9 هزار میلیارد ریال است.

مدیرعامل ستاددیه کشور میانگین گذشت برای هر نفر را در این مدت معین مبلغ 266 میلیون ریال اعلام کرد و یادآور شد: از کل بدهی 43 هزار میلیارد ریالی این محبوسان با همت کمیته‌های صلح و سازش نمایندگی‌های ستاددیه در استان‌ها مبلغی به میزان دو هزار و صد میلیارد تومان گذشت رضایتمندانه داشته‌ایم.

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر