به سايت وكالت خوش آمديد :: ترياك كودك 18 ماهه را براي هميشه به خواب برد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
ترياك كودك 18 ماهه را براي هميشه به خواب برد
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ صبح روز 5 دي امسال مأموران مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران بزرگ از طريق اعلام مأموران بيمارستان لقمان از وقوع يك حادثه با خبر شدند.
مأموران كلانتري با حضور در محل حادثه دريافتند يك نوزاد پسر 18 ماهه بر اثر نامعلومي كبود شده و فوت كرده است اما توسط پدر و مادرش به بيمارستان آورده شده است.
روشن، بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات از اين زوج جوان آغاز شد تا اينكه اين افراد پرده از راز اين حادثه برداشتند.
اين خانواده مدعي شدند كودكشان 3 روز قبل از وقوع اين حادثه واكسن تزريق كرده و همين امر باعث شد تا كودكمان دچار تب و بي‌حالي شده است.
به گفته اين خانواده،« كودكمان را به بيمارستان منتقل كرديم اما پزشك بيمارستان مدعي شد اين حالت براي بچه طبيعي است و نيازي نيست داروي خاصي مصرف كند».
پدر اين كودك گفت: شب، هنگام بازگشت به خانه يكي از اقوام مدعي شد بهتر است اندكي ترياك به بچه خورانده شود تا وي پس از 3 روز آرام شود و اندكي بخوابد.
وي ادامه داد: ما هم به توصيه وي عمل كرديم و اندكي ترياك به خورد او داديم و او هم آرام شد و خوابيد من و همسرم هم پس از 3 شب بيداري خوابمان برد اما روز بعد متوجه كبودي و مرگ فرزندمان شديم.
بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران گفت: در حال حاضر دستورات لازم براي مشخص شدن علت مرگ اين كودك صادر شده است.