به سايت وكالت خوش آمديد :: به خاطر ضمانت بدهي شوهرم ممنوع‌الخروج شدم
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
به خاطر ضمانت بدهي شوهرم ممنوع‌الخروج شدم
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ زن ميانسالي با حضور در شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده، مدعي شد كه همسرش از 5 سال پيش او را رها كرده است.
زن ميانسال به قاضي عموزادي رئيس شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده گفت: حدود 5 سال پيش همسرم كه از آشنايان خانوادگي ما بود و برادرزاده‌اش پيش من كار مي‌كرد، از من خواستگاري كرد.
وي ادامه داد: بعد از موافقت خانواده من با اين وصلت، با 14 سكه مهريه به عقد او درآمدم و زندگي مشترك خود را كه عمر زيادي نداشت، آغاز كرديم.
زن ميانسال با بيان اينكه همسرم طراح بود و بيشتر وقت خود را خارج از كشور سپري مي‌كرد، افزود: قرار بود ما هم براي زندگي به اروپا سفر كنيم.
وي افزود: همسرم از 30 سال قبل در اروپا زندگي مي‌كرد و از همسر اول خود كه فوت كرده 3 فرزند داشت. من هم از همسر اولم به دليل اعتياد او جدا شده بودم، با دو دخترم زندگي مي‌كردم.
زن ميانسال ادامه داد: سه ماه اول زندگي را به اروپا سفر كردم ولي بعد از اينكه براي ديدار خانواده‌ام به ايران برگشتم، به خاطر چكي كه به طلبكاران همسرم داده بودم، ممنوع‌الخروج شدم.
وي ادامه داد: زماني كه شوهرم در ايران بود، به خاطر مشكلات مالي كه براي او به وجود آمد، 60 ميليون تومان پول نقد به او دادم و 50 ميليون تومان چك او را تضمين كردم. ولي او بدون اعتنا به اين موارد از كشور خارج شد و طلبكارانش حكم جلب من را گرفتند و من را ممنوع‌الخروج كردند.
زن ميانسال گفت: در مدت 5 سالي كه با او ازدواج كردم بيشتر از 5 ماه با هم زندگي نكرديم و او هم بعد از اينكه فهميد براي من مشكل بوجود آمده است، هيچ تماسي با من نگرفت.
وي با بيان اينكه هنوز نتوانسته‌ام بدهي‌هاي خود را پرداخت كنم، ادامه داد: در اين مدت منتظر او ماندم تا برگردد ولي به نظر مي‌رسد شوهرم از ترس طلبكاران خود قصد برگشتن به كشور را ندارد.
زن ميانسال با بيان اينكه قصد شكايت از همسرش به خاطر بدهي را ندارد، گفت: به خاطر پول و مهريه با او ازدواج نكردم و از تمام اين پول و همچنين تمام مهريه خود گذشتم.
وي افزود: اگر به جاي 14 سكه، يك هزار و 14 سكه هم مهريه من بود، باز هم مهريه‌ام را مي‌بخشيدم چرا كه او مي‌دانست من زني نيستم كه به خاطر مهريه بالا با او ازدواج كرده باشم.
زن ميانسال گفت: مدتي قبل از طريق يكي از دوستان متوجه شدم كه همسرم به ايران آمده است. به سختي او را پيدا كردم و فقط توانستم وكالت‌نامه‌اي از او بگيرم تا توافقي از هم جدا شويم.
قاضي عموزادي نيز بعد از شنيدن اظهارات زن ميانسال و تأييد وكالت‌نامه شوهر وي، حكم طلاق را صادر كرد.