به سايت وكالت خوش آمديد :: قرار منع تعقيب در پرونده مرگ مرموز يك جوان صادر شد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
قرار منع تعقيب در پرونده مرگ مرموز يك جوان صادر شد
 

به گزارش خبرنگار حقوقي ايسنا، صبح روز 22 اسفند ماه سال 86 پدر جواني 22 ساله به نام پرهام زماني كه به اتاق فرزندش رفت تا او را از خواب بيدار كند، تلاش او براي بيدار كردن اين جوان بي‌پاسخ ماند و وي دريافت كه پسرش جان باخته است.

اين مرد ميانسال با مشاهده‌ جسد فرزندش، سراسيمه با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تماس گرفت و اعلام كرد كه پسرش در خانه فوت كرده است.

با اطلاع موضوع به ماموران كلانتري 140 باغ فيض، قاضي محمدحسين شاملو بازپرس كشيك قتل پايتخت در جريان اين مرگ مشكوك قرار گرفت و دستورات قضايي لازم را جهت بررسي حادثه صادر كرد.

در بررسي‌هاي ابتدايي از خانواده‌ پرهام، پدر او اظهار كرد كه روز حادثه پس از مواجهه با جسد فرزندش، يك سرنگ حاوي مواد مخدر در اتاق مشاهده كرده اما براي آنكه آبرويشان نرود، آن را پنهان كرده است.

اين در حالي بود كه پزشكي قانوني نيز در گزارش خود، سوءمصرف مواد مخدر را علت مرگ پرهام عنوان كرد اما آنچه موجب پيچيده‌تر شدن اين پرونده شد، آن بود كه در گزارش پزشكي قانوني، وجود آثار يك ضربه در ناحيه سر اين جوان نيز اعلام شده بود.

با توجه به گزارش پزشكي قانوني، تحقيقات در خصوص اين مرگ مشكوك وارد مرحله‌اي تازه شد و بررسي‌هاي بازپرس جنايي نشان داد كه پرهام شب قبل از حادثه در ايستگاه مترو با چند نفر درگير شده است.

اين در حالي است كه ساير شواهد و قرائن موجود نشان مي‌داد پرهام در اين درگيري آسيبي نديده و نزاع آنها در حد درگيري لفظي بوده است.

از سوي ديگر، در بررسي مجدد اتاق پرهام، نقطه‌اي از ديوار توجه ماموران را به خود جلب كرد كه جاي ضربه‌اي كوچك روي آن مشهود بود و اين احتمال كه پرهام به سبب توهم ناشي از مواد مخدر اقدام به خودزني كرده باشد، قوت گرفت زيرا بررسي‌ها آشكار ساخت كه وي سابقه‌ خودزني داشته است.

به گزارش ايسنا، با توجه به آنكه در اين حادثه اصولا جرمي واقع نشده و دلايل كافي براي وقوع جرم وجود نداشت، قرار منع تعقيب از سوي قاضي شاملو صادر شد و تحقيقات در اين خصوص پايان پذيرفت.