به سايت وكالت خوش آمديد :: خبر اعلام شده از تجاوز در پاکدشت با واقعیت فرق می‌کند
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
خبر اعلام شده از تجاوز در پاکدشت با واقعیت فرق می‌کند
 
رییس‌پلیس امنیت اخلاقی ناجا در رابطه با خبری مبنی بر تجاوز شش مرد به یک زن در پاکدشت، گفت: این روندی که می‌گویند نبوده است و من نمی‌خواهم اشتباهی که قاضی در اعلام خبر مرتکب شده را تکرار کنم از این رو پس از مطالعه پرونده، موضوع را تشریح می‌کنم.

سردار احمد روزبهانی در رابطه با تجاوز در پاکدشت گفت: روز گذشته ماموری را برای پیگیری این موضوع به پاکدشت فرستادم که امروز اعلام کرد قضیه اصلا آنچه که اعلام‌شده نبوده و 180 درجه فرق می‌کند.

وی افزود: پلیس آگاهی وقتی موضوع فطعا تجاوز باشد رسیدگی می‌کند اما وقتی ببیند تجاوزی هم نبوده پرونده را به امنیت اخلاقی ارسال می‌کند. در رابطه با این واقعه کسی که خبر را اعلام کرده طوری عنوان کرده که این افراد باید اعدام شوند و وقتی اعدام نمی‌شوند افکار عمومی می‌گویند چرا اعدام نشدند.

روزبهانی ادامه داد: در رابطه با تجاوز، آمار صفر نبوده و در یک کشور 75 میلیونی این اتفاقات می‌افتد که پلیس باید دستگیر کند و قوه قضاییه هم حکم صادر کند. در این رابطه نحوه رخداد حادثه فرق می‌کند.

تجاوز وقتی رخ می‌دهد که یک یا چند نفر، زنی را به ‌زور بربایند و به او تجاوز کنند، اما این که دختر و پسری با هم دوست بوده و با هم رابطه نامشروع هم داشته‌اند، اما به‌دلیل اینکه پسر پس از مدتی گفته، نمی‌خواهد با دختر ازواج کند، آن دختر به پلیس مراجعه و اعلام کرده به او تجاوز شده است، تفاوت دارد.

وی در رابطه با موضوع پاکدشت هم اولا اتفاق دهم آبان‌ماه بوده نه سیزدهم و مصاحبه هم وقتی باید انجام شود که بازجویی‌ها تمام شده باشد. روزبهانی ادامه داد: پلیس این افراد را دستگیر کرده و هیچ‌کدام هم مامور پلیس نبوده‌اند.