به سايت وكالت خوش آمديد :: آزادی 5 متجاوز سابقه دار ساعاتي پس از دستگيري!
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
آزادی 5 متجاوز سابقه دار ساعاتي پس از دستگيري!
 

با اعتراف متهم و شناسايي همدستان وي، ماموران پليس در اقدامي ضربتي 4 متهم ديگر اين پرونده به نام‌هاي ماشاءالله (سارق سابقه‌دار كيف‌قاپ)، محمد (سارق و شرور سابقه‌دار)، حسن (شرور سابقه‌دار) و داوود را در مخفيگاه‌هاي خود دستگير كردند.
5 شرور سابقه‌دار كه پس از ربودن يك زن جوان، او را در بيابان‌هاي اطراف تهران مورد آزار و اذيت قرار داده بودند دستگير ، اما پس از انتقال به دادسرا آزاد شدند.

يك منبع آگاه با اعلا‌م اين خبر به «جام جم » گفت :، روز جمعه ماموران پاسگاه انتظامي 211 قلعه‌نو حوالي باقرشهر هنگام گشتزني در بيابان‌هاي منطقه با مشاهده زن جواني كه هراسان در حال فرار بود به تحقيق از وي پرداختند كه معلوم شد او 2 ساعت پيش وقتي به قصد عزيمت به منزل خود سوار يك خودروي مسافربر شخصي شده، 2 سرنشين خودرو با تهديد چاقو او را به بيابان‌‌هاي منطقه منتقل كرده و در اين محل 3 نفر ديگر نيز به آنها ملحق شده و همگي زن جوان را مورد آزار و اذيت قرار داده و پول‌ها و طلاهاي او را نيز به سرقت برده‌اند.

به دنبال اين اظهارات تكاندهنده، ماموران با به دست آوردن نشاني‌ تبهكاران، دقايقي بعد يكي از متهمان به نام محسن را كه در حال فرار از منطقه بود، دستگير كردند.

به گفته منبع مذكور،با شناسايي اين مجرم شرور از سوي زن شاكي، پرونده‌اي در اين ارتباط تشكيل و به دادگاه كيفري ارسال شد.دستور تحقيقات تكميلي نيز در دادسراي كهريزك صادر و پرونده به دستور دادرس يكي از شعبه هاي قضايي براي شناسايي و دستگيري ديگر تبهكاران فراري به پايگاه نهم پليس آگاهي ارجاع شد.

مجرمان سابقه‌دار

با بررسي و تحقيق در خصوص اين پرونده از سوي كارآگاهان پايگاه نهم پليس آگاهي، ابتدا تحقيق از محسن (متهم دستگير شده) آغاز شد كه وي گفت من و دوستانم زن جوان را به بيابان برده و در آنجا مورد آزار و اذيت قرار داديم.

با اعتراف متهم و شناسايي همدستان وي، ماموران پليس در اقدامي ضربتي 4 متهم ديگر اين پرونده به نام‌هاي ماشاءالله (سارق سابقه‌دار كيف‌قاپ)، محمد (سارق و شرور سابقه‌دار)، حسن (شرور سابقه‌دار) و داوود را در مخفيگاه‌هاي خود دستگير كردند.

منبع آگاه به «جام جم» گفت: با دستگيري تبهكاران و اعتراف صريح آنها به جرم شيطاني، آنان پس از انتقال به شعبه ... كهريزك تحت بازجويي قرار گرفتند اما 4 نفر از آنان به نام‌هاي ماشاءالله، داوود، محمد و حسن با تشخيص دادرس شعبه بدون قيد و شرط آزاد شدند و فقط يكي از متهمان به بازداشتگاه منتقل شد كه او نيز با پرداخت 20 ميليون تومان به يك وكيل و ارائه كپي كارت ملي، زمينه آزادي خويش را فراهم ساخت و بلافاصله، بازداشتگاه را ترك كرد.

پيگيري خبرنگاران گروه حوادث جام‌جم حاكي است كه اين متهمان از افراد شرور منطقه‌ باقرشهر و شهرك‌هاي اطراف هستند .