به سايت وكالت خوش آمديد :: قتل زن جوان در اتاق شماره 12 خواهر و شوهرخواهر مقتول تحت پيگرد قرار گرفتند
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
قتل زن جوان در اتاق شماره 12 خواهر و شوهرخواهر مقتول تحت پيگرد قرار گرفتند
 

جنايت عليه زني جوان در اتاق شماره 12 مسافرخانه‌اي واقع در جنوب تهران، پرونده‌اي را پيش روي بازپرس ويژه‌ي قتل گشود.

به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ساعت 19:30 شب گذشته (يك‌شنبه) صاحب مسافرخانه‌اي در خيابان خاوران متوجه صداي گريه‌ي كودكي يك ساله از طبقه‌ي دوم مسافرخانه شد و با رساندن خود به اتاق شماره 12 پيكر خون‌آلود الهام 20 ساله را در حالي كه در مقابل چشمان كودك يك ساله‌اش با مرگ دست و پنجه نرم مي‌كرد، مشاهده كرد.

به دنبال تماس اين مرد ميان‌سال با مركز فوريت‌هاي پليسي 110، ماموران كلانتري 114 غياثي و امدادگران اورژانس در محل حادثه حضور يافتند و زن جوان را در حالي كه مدام سوال مي‌كرد «بچه‌ام كجاست؟» به بيمارستان سينا انتقال دادند اما تلاش پزشكان نتيجه‌بخش نبود و اين زن در ساعت 21:10 روي تخت بيمارستان تسليم مرگ شد.

در پي مرگ الهام، قاضي حسين اصغرزاده ـ بازپرس كشيك قتل پايتخت ـ در جريان حادثه قرار گرفت و بلافاصله با حضور در قربانگاه زن جوان، بررسي‌هاي خود را جهت كشف حقيقت اين جنايت آغاز كرد.

سوالات بازپرس ويژه‌ي قتل پس از حضور در صحنه‌ي جرم، از صاحب مسافرخانه آغاز شد كه وي در پاسخ به سوالات بازپرس جنايي گفت: دو روز قبل اين زن به همراه دخترش به مسافرخانه آمد و اتاق خواست. من اتاق شماره 12 را در اختيارش قرار دادم و طي اين دو روز هيچ مورد مشكوكي از او نديدم. حدود ساعت 7 شب، يك زن و مرد به مسافرخانه آمدند و با معرفي خود به عنوان خواهر و شوهرخواهر الهام خواستند كه با وي ملاقات كنند. از آن‌جا كه ظاهرشان موجه به نظر مي‌رسيد، شماره اتاق را به آنان گفتم و آن دو نفر به سمت اتاق رفتند. كم‌تر از نيم ساعت بعد، هر دو نفر با عجله از مسافرخانه خارج شدند و دقايقي پس از خروج آنان صداي گريه‌هاي كودك خردسال را شنيدم كه با مراجعه به اتاق با بدن خون‌آلود الهام مواجه شدم.

در مراحل ابتدايي تحقيق، ادعاي زن و مردي كه خود را خواهر و شوهرخواهر الهام معرفي كرده بودند مورد توجه قرار نگرفت و گمان بازپرس به اين سمت معطوف شد كه آن‌ها با هويتي جعلي وارد مسافرخانه شده‌اند اما تحقيقات بعدي بازپرس جنايي، ظن وي را نسبت به حقيقي بودن هويت زن و مرد قوت بخشيد و به اين ترتيب دستور شناسايي و بازداشت عاملان جنايت صادر شد.

اين در حالي است كه بررسي‌هاي پليسي نشان داد كه مقتول با افراد زيادي در ارتباط بوده و طي چند دقيقه‌اي كه در بيمارستان بستري بوده است، افراد زيادي با شماره‌هاي مختلف با تلفن همراه وي تماس گرفته‌اند.

بازپرس ويژه‌ي قتل با صدور دستورات قضايي لازم ضمن دستور انتقال جسد به پزشكي قانوني و شناسايي و بازداشت عاملان جنايت، دستور سپردن كودك يك ساله به نام هستي را به يكي از شيرخوارگاه‌ها صادر كرد.

قاضي اصغرزاده با اشاره به اين حادثه در بيان فرضيات خود اظهار كرد: ظاهرا خواهر و شوهرخواهر مقتول طي چند روز دنبال او بوده‌اند؛ چون بر اساس تحقيقات به عمل آمده متوجه شديم كه خانواده‌ي الهام در اسلامشهر زندگي مي‌كنند و او متواري شده است.

وي افزود: با بررسي شناسنامه‌ي مقتول متوجه شديم كه او از همسرش جدا شده و با نوزادش زندگي مي‌كرده است.

به گزارش ايسنا، بازپرس ويژه‌ي قتل تهران با بيان اين‌كه احتمالا عاملان جنايت پس از نااميد شدن از بازگرداندن الهام، عصباني شده و اقدام به جنايت كرده‌اند، گفت: دو ضربه‌ي چاقو به بدن اين زن جوان اصابت كرده كه ضربه‌ي دوم به صورت عميق و كاري در ناحيه‌ي چپ سينه‌ي وي فرود آمده و شدت خونريزي، وي را از پاي درآورده است.