به سايت وكالت خوش آمديد :: پليس بين الملل زن شوهرکش را دستگير کرد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
پليس بين الملل زن شوهرکش را دستگير کرد
 

اعتماد: رئيس اداره تحقيقات جنايي اينترپل ايران از دستگيري زني خبر داد که همسر خود را در يزد به قتل رسانده و به کشور افغانستان فرار کرده بود.

سرهنگ محسن مختاري گفت؛ اين زن ايراني به نام «مرضيه م» که دو فرزند دارد با همکاري دو تبعه غيرمجاز افغان همسر خود را روز 17 مهرماه سال 86 به قتل رسانده بود.

وي افزود؛ مرضيه با همدستي دو تبعه افغان دست و پا و دهان همسر خود به نام «محمد م» را با طناب و پارچه و خود او را به يک صندلي بست و سپس وي را خفه کرد.

رئيس اداره تحقيقات جنايي اينترپل ايران تصريح کرد؛ متهمان پس از اين اقدام به کشور افغانستان فرار کردند و يکي از متهمان پس از رسيدن به کشور افغانستان با صاحبخانه منزل تماس گرفت و موضوع را به وي اطلاع داد.

سرهنگ مختاري اضافه کرد؛ بازپرس شعبه اول دادسراي عمومي و انقلاب يزد با رديابي محل تماس متهمان متوجه شد آنها از کشور افغانستان تماس گرفته اند.

بازپرس شعبه اول دادسراي عمومي و انقلاب يزد پس از بررسي و اطمينان از اينکه متهمان به کشور افغانستان فرار کرده اند موضوع را به پليس بين الملل اعلام کرد.

سرهنگ مختاري خاطرنشان کرد؛ موضوع از طريق اينترپل به پليس جنايي افغانستان اعلام شد و آنها تحقيقات خود را براي شناسايي و دستگيري متهمان آغاز کردند.

وي اضافه کرد؛ پليس اينترپل افغانستان پس از شناسايي و دستگيري متهمان آنها را به مرجع قضايي افغانستان تحويل داد.

مختاري تصريح کرد؛ بازپرس پرونده پس از موافقت مرجع قضايي افغانستان با استرداد متهم به ايران، شروع به تهيه مدارک استرداد کرده و در اختيار وزارت امور خارجه کشورمان قرار داده است.
رئيس اداره تحقيقات جنايي اينترپل اضافه کرد؛ مسوولان وزارت خارجه مدارک موجود را به مقامات ذي ربط در کشور افغانستان تحويل دادند و پس از پيگيري هاي لازم سرانجام متهم «مرضيه م.» به همراه دو فرزند خود روز 16 فروردين ماه به اينترپل کشورمان در مشهد تحويل داده شد.