به سايت وكالت خوش آمديد :: مأمور حراست قلابي پارك به 16 فقره آزار و اذيت زنان اعتراف كرد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
مأمور حراست قلابي پارك به 16 فقره آزار و اذيت زنان اعتراف كرد
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس صبح روز 22 آذر امسال زن جوان با مراجعه به دادسراي امور جنايي تهران بزرگ پرده از راز يك حادثه هولناك برداشت.
اين زن جوان در مقابل بازپرس دادسراي جنايي مدعي شد توسط يك مرد حدودا 30 ساله مورد آزار و اذيت قرار گرفته و سپس اموالش به سرقت رفته است.
اين زن جوان ادامه داد: روز قبل زماني‌كه در پارك طالقاني با يك مرد جوان در حال قدم زدن و صحبت در خصوص تشكيل زندگي‌شان بوده است مردي كه خود را مامور حراست پارك معرفي كرده به آنها نزديك شده و پس از ضرب و شتم مرد جوان اين دختر و پسر را از يكديگر جدا كرده و هر كدام را از سمت و سويي متفاوت از هم به خارج پارك هدايت كرده است.
اين زن گفت: زماني‌كه قصد خروج از پارك را داشتيم به يكباره همان مامور حراست پارك كه نامزد من را مورد ضرب و شتم قرار داده بود به من حمله كرد و مورد آزار و اذيت قرار داد.
قندي‌زاده بازپرس شعبه هشتم دادسراي امور جنايي تهران بزرگ درباره اين پرونده گفت: با اعلام شكايت اين زن تحقيقات براي شناسايي و دستگيري سارق و متجاوز آغاز شد تا اينكه حدود 40 روز بعد ماموران موفق شدند اين مرد را حوالي شهر تهران شناسايي و در يك اقدام ضربتي وي را دستگير كنند.
وي افزود: اين مرد جوان تاكنون به 16 فقره سرقت و آزار و اذيت زنان و جوانان با شيوه ذكر شده اعتراف كرده اما تاكنون تنها 7 مورد از قربانيان اين فرد شناسايي شده‌اند.
وي ادامه داد: از تمام شهروندان كه در پارك‌هاي تهران به اين شيوه مورد ضرب و جرح قرار گرفته و سپس اموال آنها به سرقت رفته و مورد آزار و اذيت قرار گرفته‌اند مي‌خواهيم تا به دادسراي امور جنايي تهران شعبه هشتم بازپرسي مراجعه كنند و اطمينان داشته باشند هويت آنها نزد بازپرس پرونده محفوظ مي‌ماند و صرفا شكايت آنها در جهت افزايش طول مدت مجازات اين فرد استفاده مي‌شود.