به سايت وكالت خوش آمديد :: سقوط مرگبار و مشكوك مرد جوان
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
سقوط مرگبار و مشكوك مرد جوان
 

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ ساعت 13 روز گذشته مأموران كلانتري تهرانپارس بازپرس ويژه قتل تهران را از وقوع يك حادثه مرگبار با خبر كردند.
مأموران كلانتري مدعي شدند يك مرد 37 ساله بر اثر سقوط از طبقه چهارم يك ساختمان به داخل حياط خانه به شدت زخمي شده و پس از رسيدن به بيمارستان الغدير فوت كرده ‌است.
شهرياري گفت: يك مرد جوان به عنوان مطلع تحت بازجويي قرار گرفت و نحوه وقوع اين حادثه را از ابتدا تا انتها تعريف كرد و مدعي شد اين فرد يك گوشي از وي به سرقت برده‌ است.
اين مرد مدعي شد: در فلكه سوم تهرانپارس متوفي را سوار خودروي خود كردم تا به مقصد خياباني در همان حوالي ببرم كه در ميان راه اين فرد از شغل قبلي خود سخن گفت.
اين فرد ادامه داد: متوفي مدعي شد خبرنگار بوده اما زماني كه از لبنان و عراق به ايران بازگشته به مواد مخدر شيشه و كرك روي آورده و به همين دليل از محل كارش اخراج شده است.
وي افزود: پس از مدتي چرخ زدن در خيابان‌ها به محل خانه اين فرد رسيديم و متوفي از من خواست تا منتظر وي بمانم تا براي من از داخل خانه پول بياورد.
متوفي هر چه زنگ خانه را زد كسي در را باز نكرد تا اينكه از من خواست تا با تلفن همراه خود تماس بگيرم زيرا بعد از تماس افراد خانواده‌ام در خانه را باز خواهند كرد.
وي ادامه داد: من هم تلفن را در اختيار وي قرار دادم و او هم تماس گرفت و به اين ترتيب در خانه همان طور كه وي گفت باز شد اما اين فرد بدون آنكه تلفن همراه را به من بدهد داخل خانه شد و در را بست.
وي افزود: با مأموران 110 تماس گرفتم و آنها به كمك من آمدند تا اينكه فردي به بيرون از خانه آمد و مدعي شد برادر متوفي است و از مأموران خواست تا برادرش را دستگير كنند تا به اين ترتيب برادرش مواد مخدر را ترك كند.
اين فرد گفت: با مأمور كلانتري به داخل خانه رفتيم و من متوفي را به مأمور نشان دادم و به اين ترتيب مأمور از من خواست خانه را ترك كنم و من هم به بيرون آمدم كه در همين لحظه يك خودروي گشت ديگر هم به محل مراجعه كرد.
وي ادامه داد: در همين حين صداي داد و بيداد شنيده شد و معلوم شد وي به داخل حياط سقوط كرده و بر اثر شدت جراحت فوت كرده ‌است.
شهرياري بازپرس شعبه هفتم دادسراي امور جنايي تهران گفت: حاضران مدعي شدند متوفي قصد فرار از طريق بالكن همسايه كناري را داشته‌ كه سقوط كرده است.
وي ادامه داد: در حال حاضر تحقيقات براي مشخص شدن زواياي پنهان اين پرونده ادامه دارد.