به سايت وكالت خوش آمديد :: زندگي مشترك2 دختر خاله با يك شوهر بعد از 21 سال به پايان رسيد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
زندگي مشترك2 دختر خاله با يك شوهر بعد از 21 سال به پايان رسيد
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، زوج مسني با حضور در شعبه 271 مجتمع قضايي خانواده، بعد از گذشت 21 سال از زندگي مشترك، دادخواست طلاق توافقي ارائه كردند.
مرد مسن كه 59 ساله بود به قاضي مرداني، رئيس شعبه 271 مجتمع قضايي خانواده گفت: حدود 30 سال قبل با همسرم ازدواج كردم ولي بعد از گذشت چند سال از اين ازدواج متوجه شديم كه همسرم قادر به بچه‌دار شدن نيست.
وي با بيان اينكه همسرم بعد از اطلاع از اين موضوع به من پيشنهاد ازدواج مجدد داد، ادامه داد: او اصرار زيادي براي ازدواج مجدد من داشت و حتي دختر خاله خودش را به من پيشنهاد داد.
مرد مسن در ادامه اظهاراتش گفت: با اصرار همسرم، به خواستگاري دخترخاله‌اش رفتيم و بعد از موافقت خانواده همسر دوم، در سال 67 و با مهريه 30 هزار توماني، او همسر من شد.
وي ادامه داد: در اين سال‌ها زندگي خوبي را با همسران خود پشت سر گذاشتم و از همسر دوم خود صاحب 2 فرزند شدم كه در حال حاضر هر دوي آنها دانشجو هستند.
مرد مسن گفت: مدتي قبل به خاطر موضوع كوچكي، اختلافي بين همسران من به وجود آمد كه آنها به جاي رفع اين اختلاف، به آن دامن زدند و كدورت‌ها را زياد كردند.
وي ادامه داد: همسر من با دامن زدن به اين اختلاف، شروع به ناسازگاري كرد و به جاي اينكه اين اختلاف را با منطق برطرف كند، از من خواست دختر خاله‌اش را طلاق بدهم.
مرد مسن افزود: تمام تلاش خود را به كار گرفتم تا اين اختلاف را برطرف و آنها را با هم آشتي دهم ولي همسر اولم به شدت اصرار مي‌كرد كه من دختر خاله‌اش را طلاق بدهم. من هم به ناچار و بعد از مشورت با همسر دومم، تصميم گرفتم كه همسر دومم را طلاق بدهم.
زن دوم اين مرد كه در دادگاه حضور داشت به قاضي مرداني گفت: من در صورتي راضي به طلاق مي‌شوم كه شوهرم تعهد كند تمام مهريه و حقوق من را پرداخت كند.
مرد مسن نيز گفت: من تعهد مي‌كنم كه مهريه همسرم را به نرخ روز و ديگر حقوق او را پرداخت كنم.
قاضي مرداني نيز بعد از شنيدن اظهارات اين زوج، حكم طلاق توافقي آنها را صادر كرد.