به سايت وكالت خوش آمديد :: راه‌اندازی سامانه نشریات علمی قوه قضائیه در پژوهشگاه این قوه
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
دوشنبه - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ راه‌اندازی سامانه نشریات علمی قوه قضائیه در پژوهشگاه این قوه
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه قوه قضائیه، دکتر سیدحجت‌اله علم‌الهدی با اعلام این خبر اظهار کرد: تاکنون 18 نشریه علمی مربوط به معاونت‌ها و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه و دادگستری‌های استان‌ها در سامانه نشریات علمی بارگزاری شده است.

رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه با بیان اینکه در آینده نزدیک تعداد نشریات علمی در این سامانه افزایش خواهد یافت افزود: از اهداف ایجاد این سامانه در گام نخست، رصد نشریات علمی موجود در مجموعه دستگاه قضایی و سازمان‌های وابسته به آن و تجمیع این نشریات برای دسترسی راحت‌تر مخاطبان به آنهاست.

دکتر علم‌الهدی از پیش‌بینی یک سری امتیازات برای قضات و کارکنان دستگاه قضایی در بحث انتشار مقالات خبر داد و گفت: از دیگر اهداف راه‌اندازی سامانه نشریات علمی قوه قضائیه، کمک به ارتقای هر چه بیشتر سطح علمی این نشریات و انجام پیگیری‌ها برای اخذ مجوزهای لازم از وزارت علوم است.

رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه ضمن تاکید بر اهمیت حفظ و ارتقای ظرفیت‌های علمی درون دستگاه قضایی، با اشاره به نگاه والای ریاست محترم قوه قضاییه در امر پژوهش، توسعه و ارتقای نشریات قوه قضاییه را یکی از راهبردهای توسعه امور پژوهشی در قوه قضاییه دانست و ابراز امیدواری کرد که این سامانه بستر مناسبی برای ساماندهی نشریات و بازنمایی توان پژوهشی و علمی قوه قضائیه باشد.

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر