به سايت وكالت خوش آمديد :: تسریع روند تصویب لوایح قانونی برای حفظ کاربری اراضی کشاورزی
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
سه‌شنبه - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ تسریع روند تصویب لوایح قانونی برای حفظ کاربری اراضی کشاورزی
وزیر جهاد کشاورزی تعامل اجزای دولت برای رفع مشکلات کشاورزان را ضروری دانست و گفت: روند تصویب لوایح قانونی که ضامن حقوق مردم، حفظ و صیانت از منابع آب و خاک و بویژه اراضی کشاورزی است، تسریع شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، « کاظم خاوازی » در نشست مشترک با وزیر دادگستری به منظور توسعه تعاملات بین بخشی برای رفع مشکلات بهره‌برداران بخش کشاورزی در زمینه امور اراضی، افزود: برای حمایت‌های قانونی، رفع مشکلات حقوقی و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی نیازمند همکاری های بیش از پیش وزارت دادگستری هستیم.
وزیر جهاد کشاورزی بر اهمیت اجرای قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی، رفع تداخلات اراضی تاکید کرد و اظهارداشت: جلوگیری از تصرفات غیرقانونی و ممانعت از تضییع حقوق دولت و مردم ضروری است.

آمادگی دادگستری برای حمایت‌های قانونی از اراضی ملی و منابع طبیعی

در این نشست «سید علیرضا آوایی» وزیر دادگستری، آمادگی این وزارت برای تسهیل و رفع مشکلات حقوقی و همچنین حمایت‌های قانونی در موضوع اراضی زراعی و حفظ جنگل‌ها و منابع طبیعی را اعلام کرد و گفت: ارتباط و تعامل موثر با قوه قضائیه و تسریع در صدور احکام و رسیدگی به دعاوی کیفری در حل مسائل مردم در زمینه امور اراضی موثر است.
وی با اشاره به اهمیت حفظ درختان در باورهای دینی و احکام حقوقی، بر تداوم و تقویت حمایت‌های قانونی برای جلوگیری از قطع درختان و ممانعت از سوء استفاده سودجویان تاکید کرد.

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر