به سايت وكالت خوش آمديد :: لیست تعرفه خدمات الکترونیک قضایی ۹۹ منتشر شد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
شنبه - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ لیست تعرفه خدمات الکترونیک قضایی ۹۹ منتشر شد

حسن روحانی نیا مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس ضمن تأیید این فهرست تعرفه‌ها برای سال ۹۹ گفت: دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در راستای رفع اطاله دادرسی، تسریع در امور جاری محاکم و پیشگیری از وقوع جرم و استفاده از فناوری‌های جدید در روند دادرسی ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: کاهش سفرهای غیرضروری، طرح و پیگیری الکترونیکی دعاوی مطالبه چک، ارائه الکترونیکی لایحه و مدارک پرونده‌های قضایی، دریافت الکترونیک اوراق قضایی، کسب اطلاع از وضعیت پرونده‌ها، پرداخت الکترونیکی هزینه‌های دادرسی در دفاتر ارائه خدمات الکترونیک قضایی قابل انجام است.

مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی گفت: این دفاتر کاهش مراجعه به دستگاه قضایی، تسریع در رسیدگی به پرونده و صرفه‎جویی در وقت و هزینه گروه‌های هدف، شفاف سازی فرایند‌های رسیدگی، افزایش کارآمدی نظام قضایی کشور با افزایش نسبی سرعت، دقت و کیفیت افزایش رضایتمندی مردم از قوه قضائیه را به ارمغان آورده است.

آیین‌نامه ارائه خدمات الکترونیک قضایی در ۲۲ خرداد ۹۱ از سوی رئیس قوه‌قضائیه ابلاغ و در اجرای ماده ۲ آیین‌نامه ارائه خدمات الکترونیک قضایی دستورالعمل ضوابط و شرایط تأسیس، فعالیت و انحلال دفتر خدمات الکترونیک قضایی مورد توجه قرار گرفت.

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر