به سايت وكالت خوش آمديد :: آغاز فرایند جذب اعضای هیات علمی پژوهشگاه قوه قضائیه
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
شنبه - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ آغاز فرایند جذب اعضای هیات علمی پژوهشگاه قوه قضائیه
پژوهشگاه قوه قضائیه اعلام کرد: فرایند مصاحبه و جذب اعضای هیات علمی پژوهشگاه قوه قضائیه با برگزاری نخستین مرحله مصاحبه علمی و تخصصی از متقاضیان، آغاز شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پژوهشگاه قوه قضائیه، بر اساس فراخوان‌های منتشر شده در سال گذشته در راستای جذب اعضای هیات علمی در پژوهشکده‌های مختلف پژوهشگاه قوه قضائیه، ۵۰ نفر از واجدان شرایط، ثبت‌نام کرده و متقاضی عضویت شدند.

در مجموع قرار است پنج مرحله جذب اعضای هیات علمی برگزار شود که این فرایند با برگزاری مصاحبه ارزیابی توانمندی‌های علمی و تخصصی متقاضیان جذب در هیات علمی پژوهشکده حقوق جزا و جرم‌شناسی، آغاز شد.

بر اساس فراخوان جذب اعضای هیات علمی که پژوهشگاه قوه قضائیه سال گذشته منتشر کرده بود، ۹ نفر از واجدان شرایط برای جذب در هیات علمی پژوهشکده حقوق جزا و جرم‌شناسی ثبت نام کرده بودند که هشت نفر برای انجام مصاحبه در محل پژوهشگاه حضور یافتند.

بر اساس این گزارش، مصاحبه ارزیابی و سنجش توانمندی های علمی و تخصصی متقاضیان جذب هیات علمی پژوهشگاه قوه قضائیه با حضور دکتر سید حجت اله علم الهدی ریاست پژوهشگاه، دکتر شاطری پور سرپرست پژوهشکده حقوق جزا و جرم شناسی و دو تن از اعضای هیات علمی و اساتید برجسته دانشگاه های تهران و قم برگزار شد.

از بین متقاضیان با نظر کمیته یاد شده، یک نفر در پژوهشکده حقوق جزا وجرم شناسی مشغول به فعالیت خواهد شد که این پژوهشکده یکی از ۶ پژوهشکده علمی و تحقیقاتی پژوهشگاه قوه قضائیه به ریاست دکتر شاطری‌پور است.

متقاضیان شرکت در این مرحله از مصاحبه جذب اعضای هیات علمی پژوهشگاه قوه قضائیه دارای مدرک دکتری تخصصی حقوق جزا از دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی، دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه قم و دانشگاه تربیت مدرس بودند.

در بین متقاضیان حاضر در محل پژوهشگاه قوه قضائیه به منظور انجام مصاحبه علمی و تخصصی، از قضات با سابقه دادگستری و وکیل دادگستری به چشم می‌خورد.

بر اساس فراخوانی که پیشتر پژوهشگاه قوه قضائیه منتشر کرده بود، دارا بودن حداقل مدرک دکتری تخصصی در رشته های حقوق و مدیریت، داشتن حداقل معدل ۱۷ در هر سه مقطع تحصیلی و نمره ۵۰/ ۱۷ و ۱۸ به ترتیب در رساله پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری، انتشار دو مقاله و پذیرفته شدن دو مقاله دیگر برای فارغ التحصیلان جدید و انتشار چهار مقاله برای فارع التحصیلان قبلی و تسلط به زبان خارجی در حد مدرک آیلتس با حداقل نمره ۶ یا معادل آن در تافل، تولیمو و MCHE از جمله شرایط و مدارک موردنیاز برای متقاضیان جذب هیات علمی پژوهشگاه قوه قضائیه است.

نتایج مصاحبه داوطلبان جذب هیات علمی پژوهشگاه قوه قضائیه متعاقبا از طریق مراجع ذیربط اعلام خواهد شد.

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر