به سايت وكالت خوش آمديد :: راه اندازی سامانه موبایلی 135 برای ارتباط مردم با تعزیرات حکومتی
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
چهارشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۵ راه اندازی سامانه موبایلی 135 برای ارتباط مردم با تعزیرات حکومتی
علیرضا جمشیدی صبح چهارشنبه در دیدار با استاندار البرز گفت: با فعال شدن این سامانه نیاز به مراجعه مستقیم مردم وجود ندارد و طرح شکایات مردمی به صورت الکترونیکی پیگیری می شود.
وی با اشاره به توسعه نیروی انسانی در این سازمان، افزود: به منظور توسعه خدمات بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی، جذب 20 رئیس شعبه ظرف مدت 2 ماه انجام خواهد شد.
جمشیدی با بیان اینکه باید بین جرم و تخلف تفکیک قائل شد، گفت: دولت نمی‌تواند منتظر بماند که پرونده‌ای تشکیل شود و برای رسیدگی در قوه قضاییه چند سال منتظر بماند،با این رویکرد سازمان تعزیرات حکومتی در این امور با سرعت بیشتری خدمات را ارائه خواهد داد.
وی با بیان اینکه سازمانی مقتدر به مثابه شعبه قضایی در تعزیرات حکومتی پیش بینی شده است، افزود: رویکرد اصلی این سازمان آن است که رسیدگی ها بمنظور تسهیل در امور مردم در بسته ای الکترونیکی پیگیری و اجرایی شود.
استاندار البرز نیز دراین دیدار با اشاره به جمعیت فزاینده استان گفت: طبق پیش‌بینی‌ها در سال 1404 جمعیت استان البرز به 7 میلیون نفر می‌رسد.
سیدحمید طهائی افزود: وحدت و همدلی بین مسئولان استان سبب ساز برداشتن گام های بلندی شده است و همه در قطبی واحد و در مسیر انقلاب اسلامی در سایه ولایت مقام معظم رهبری اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی را محقق می سازیم.
وی با اشاره به اینکه البرز استانی تازه تأسیس است و طبق پیش‌بینی‌ها تاسال 1404 جمعیت آن به 7 میلیون نفر می‌رسد،افزود: برای تعادل بخشی بین نیازها و توسعه باید گام های بلندی برداشته شود و به حول و قوه الهی سفر ریاست محترم جمهوری به این استان نوید بخش ارتقا استان به جایگاه واقعی خود خواهد بود.
استاندار البرز در ادامه با اشاره به استقرار 3500 واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان گفت: استان البرز در حال توسعه است و همین امر نیز ضرورت توجه هر چه بیشتر به این استان را مضاعف می سازد.
در این دیدار بخشی از مسائل و دغدغه های استان مطرح و به تبادل نظر گذاشته شد.
 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر