به سايت وكالت خوش آمديد :: سرپرست سابق مجتمع قضایی خانواده 2: امروزه ابلاغ‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
   English Arabic Chinese (Simplified) French German Russian Spanish

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
چهارشنبه - ۷ مهر ۱۳۹۵ سرپرست سابق مجتمع قضایی خانواده 2: امروزه ابلاغ‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود
سرپرست سابق مجتمع قضایی خانواده گفت: امروز شاهد هستیم که ابلاغ ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود و تمامی این موفقیت ها به خاطر وجود ما نیست.

به گزارش ایسنا، صادقی با بیان اینکه در تمام سالهای خدمت از خداوند کمک خواسته است، گفت: با توجه به حساسیت کار قضا و درگیری ها و مشکلاتی که برای هر کس پیش می آید از آن روزی که آمدم از خدا کمک خواستم و خود را به او سپردم.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه در هفته دفاع مقدس قرار داریم باید متذکر شویم که شهدا به گردن همه ما حق دارند و هر جا که گرفتار وسوسه شدیم، لازم است فرزندان شهدا و جانبازان را به‌یاد آوریم.

سرپرست سابق مجتمع قضایی خانواده 2 خطاب به همکارا قضایی‌اش گفت: اگر ما موفقیتی داشتیم تنها به دلیل وجود شما بوده و شما از جانتان برای مجموعه مایه گذاشتید. روزی که ما آمدیم در هر شعبه بیش از هزار پرونده وجود داشت، امروز به لطف خدا آبرومند این مجموعه را ترک می کنم؛ در حالیکه هیچ حرف و حدیثی پشت سر مجموعه وجود ندارد. نیروهای سابق را با تمام توان حمایت کردیم و نیروهایی که مناسب نبودند را کنار گذاشتیم.

وی ادامه داد: امروز شاهد هستیم که ابلاغ ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود و تمامی این موفقیت ها به خاطر وجود ما نیست. خدا را شاکرم در حالی مجموعه را تحویل می دهم که آقای عموزادی در هنگام تحویل مجموعه، دغدغه ای ندارد و نیروهای صادقی را در مجموعه می بینیم. مشکلات پرسنلی وجود دارد که ان‌شاء‌الله با همکاری دوستان برطرف می‌شود.

صادقی در پایان گفت: اگر سهوا خطایی کردم از شما عذرخواهی می کنم. تمام تلاشم این بود که کار دوستانه داشته باشیم و هرگز عنوان رئیس در مورد خود بکار نبردم و برادری کردم.

بر اساس این گزارش، در ادامه مراسم عموزادی سرپرست جدید مجتمع قضایی خانواده ۲، اظهار کرد: آقای صادقی نسبت به بنده حق پدری دارند و تجربه های زیادی از ایشان کسب کردم و ان‌شاء‌الله بتوانم مانند ایشان مثمرثمر واقع شوم و در برخی موارد با تفکرات جدید تاثیرگذاری بیشتری را رقم بزنم.

وی گفت: از همکاران عزیز می‌خواهم که همانند خانواده با یکدیگر برخورد کنیم وامیدوارم که شما عزیزان همانند دوره فعالیت آقای صادقی ما را همراهی کنید.

عموزادی تصریح کرد: راز موفقیت هر انسان بستگی به تلاش و پشتکار دارد. زمانی که بنده در سال ۱۳۸۳ وارد مجتمع شدم دادرس شعبه ۲۰۸ بودم. وقتی دفتر شعبه را دیدم ترسیدم. تقریبا ۱۵۰۰ پرونده در این مجموعه داشتیم که وضعیت ترسناکی را ایجاد کرده بود. تصمیم گرفتم با اراده قوی در شش ماه موجودی شعبه را به ۲۰۰ پرونده برسانم و هم اکنون قریب به 9 سال موجودی شعبه را به ۶۰ تا ۸۰ پرونده رساندیم. ان‌شاء‌الله با همکاری مجموعه طوری عمل کنیم که شرمنده رئیس کل، مردم و مسئولین نباشیم.

انتهای پیام

 
 
   
       
نظر شما در مورد این خبر
نام
 
نظر