به سايت وكالت خوش آمديد :: صفحه چاپ
ارسال پرونده مرد متهم به آزار و اذيت 16 زن و دختربچه به ديوان عالي
سرپرست دادگاه كيفري استان تهران از ارسال پرونده مرد متهم به آزار و اذيت 16 زن و دختر بچه، آدم ربايي و ضرب و جرح شاكي‌ها به ديوان عالي كشور خبر داد.

محسن افتخاري در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقي ايسنا، اظهار كرد: «امير» 25 ساله، معروف به «چشم آبي» داراي سابقه كيفري با دريافت شكايات متعدد از سوي شاكيان در ميان 30 مظنون توسط شاكي‌ها، شناسايي شد.

وي با اشاره به برگزاري جلسه رسيدگي در دادگاه كيفري استان تهران، گفت: «نازنين» 12 ساله، «سيما»10 ساله، «الهه» 32 ساله، «پگاه» 8 ساله، «هديه» 9 ساله و «ليلا» 20 ساله از جمله شاكياني بودند كه در جلسه رسيدگي در شعبه 74 دادگاه كيفري استان تهران به تشريح نحوه آزار از سوي متهم پرداختند.

سرپرست دادگاه كيفري استان تهران در ادامه گفت: قضات شعبه 74 دادگاه كيفري استان تهران به رياست قاضي حسن تردست، امير را كه متهم است 16 زن و دختر بچه‌ را در منطقه ورامين ربود‌ه و مورد آزار و اذيت قرار داده ‌است به اتهام تجاوز به عنف، آدم ربايي، ايجاد جرح عمدي، تخريب عمدي، ورود به عنف به ملك غير، فحاشي و توهين به 2 بار اعدام در ملاعام ، 25 سال حبس، 173 ضربه شلاق و پرداخت ديه محكوم كردند كه اين راي با طي تشريفات قانوني با توجه به اعتراض متهم و وكيلش به ديوان عالي كشور ارسال شد.
http://www.vekalat.org/havades.php?newsnum=1139670
چاپ شود