به سايت وكالت خوش آمديد :: صفحه چاپ
درگيري بر سر شام با قتل به پايان رسيد
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ ساعت 9 شب چهارشنبه 14 بهمن امسال مأموران كلانتري 126 تهرانپارس از وقوع يك درگيري و نزاع منجر به ضرب و جرح با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل حادثه دريافتند مرد جوان 22 ساله‌اي به نام حسين بر اثر اصابت ضربات چاقو به شدت زخمي شده و پيش از رسيدن به بيمارستان به قتل رسيده است.
شاملو بازپرس شعبه اول دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات نشان داد پسر 19 ساله‌اي به اسم عباس با حسين درگير شده و او را زخمي كرده است.
عباس توسط مأموران و بازپرس جنايي تهران شناسايي و دستگير شد و در بازجويي‌ها به ارتكاب قتل حسين اعتراف كرد و مدعي شد بر سر شام با يكديگر درگير شده‌اند.
وي مدعي شد من و حسين كارگر كابينت‌ساز بوديم و شب حادثه حسين به من گفت از اين‌كه صاحب كارمان به ما شام نداده‌‌ دلخور است و من هم اين موضوع را به صاحب كارمان گفتم او هم با حسين درگير شد.
وي ادامه داد: پس از اين درگيري حسين اين بار با من درگير شد و از من گله كرد كه چرا موضوع ندادن شام را با صاحب كارم در ميان گذاشته‌ام كه همين امر باعث شد تا بين ما الفاظ ركيك رد و بدل شود.
بازپرس شعبه اول دادسراي امور جنايي تهران گفت: به اين ترتيب حسين و عباس بر اثر شام با يكديگر درگير مي‌شوند كه در اين درگيري عباس حسين را زخمي كرده و به قتل مي‌رساند.
http://www.vekalat.org/havades.php?newsnum=1109185
چاپ شود