به سايت وكالت خوش آمديد :: صفحه چاپ
بازپرس جنايي در يك قدمي كشف راز يك جنايت
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ عصر روز 2 مهر سال 85 مأموران كلانتري 126 تهرانپارس از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران بزرگ از كشف يك جسد با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل اعلام شده دريافتند يك خودروي پيكان در حالي كه جسدي طناب پيچيده در آن رها شده است در گوشه يك خيابان در اين منطقه پارك شده است.
مأموران بررسي خود را از خودرو و جسد داخل آن آغاز كردند تا اينكه مشخص شد جسد متعلق به مرد جوان 23 ساله به نام هادي است كه صاحب خودرو است.
شهرياري، بازپرس شعبه هفتم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات ادامه يافت تا اينكه پس از 3 سال مشخص شد هادي با يك دختر جوان به نام شهلا ارتباط داشته است.
وي ادامه داد: شهلا در تاريخ 15 آذر امسال شناسايي و دستگير شد اما در بازجويي‌ها مدعي شد به هيچ عنوان هادي را نمي‌شناسد و از نحوه مرگ وي اطلاعي ندارد.
وي افزود: پس از چند روز شهلا مدعي شد هادي را مي‌شناسد و روز حادثه هادي از وي خواسته تا به خانه‌شان بيايد و با يكديگر مواد مخدر مصرف كنند.
شهلا مدعي شد پس از مصرف مواد مخدر هادي بيمار شد و بدون آنكه بتوانم براي وي كاري انجام دهم او بر اثر سكته جان باخت و فوت كرد اما جسد وي در خانه ما ماند.
وي ادامه داد: پس از اين حادثه با مادرم صحبت كردم او هم 2 نفر مرد را به نام اسد و اصغر به خانه آورد و اين افراد هادي را به ماشين منتقل كردند و او را بردند.
بازپرس شعبه هفتم دادسراي امور جنايي تهران گفت: اصغر و اسد شناسايي و دستگير شدند تا اينكه مشخص شد اصغر بر اثر يك تصادف شديد دچار قطع نخاع شده و توان حركت كردن ندارد.
اسد هم مدعي شد روز حادثه مادر شهلا از آنها خواسته تا جسد را به بيرون از خانه منتقل كنند و به همين دليل از نحوه مرگ هادي بي‌اطلاع بوده است.
شهرياري گفت: پزشكي قانوني در معاينه جسد مدعي شده ‌است فشار بر رگ‌هاي حياتي در ناحيه گردن باعث مرگ هادي شده ‌است به همين دليل اصغر و اسد به همراه شهلا به اتهام قتل عمد بازداشت شدند.
وي ادامه داد: همچنين مادر شهلا هم به دليل اختفاي ادله جرم و همكاري نكردن با مأموران پليس دستگير و بازداشت شد.
http://www.vekalat.org/havades.php?newsnum=1104495
چاپ شود