به سايت وكالت خوش آمديد :: صفحه چاپ
شوخي 20 مرد افغان‌ به مرگ ختم شد
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ ساعت 10 شب چهارشنبه 23 دي امسال مأموران كلانتري 140 باغ فيض از طريق مركز فوريتهاي پليسي 110 تهران از وقوع يك حادثه با خبر شدند.
مأموران با حضور در يكي از بيمارستان‌هاي غرب تهران دريافتند يك مرد جوان تبعه افغان به دليل نامعلومي پس از انتقال به بيمارستان فوت كرده است.
روشن بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات مأموران از همراهان اين مرد جوان آغاز شد تا اين كه اين افراد مدعي شدند متوفي به يك‌باره بي‌حال شده و فوت كرده است.
وي ادامه داد: اين نكته به شدت مشكوك به نظر رسيد به همين دليل دستور بررسي محل وقوع اين حادثه صادر شد تا در صورت وجود افراد دخيل در مرگ اين مرد اين افراد دستگير شوند.
وي افزود: با حضور در محل حادثه مشخص شد 20 نفر از اتباع افغاني موجود در اين محل مدعي‌اند در حين شوخي با متوفي بوده‌اند كه اين فرد بي‌حال شده و فوت كرده است.
بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران گفت: بيش‌تر اين افراد پس از بررسي‌هاي لازم آزاد شدند اما يكي از آن‌ها كه همگي معتقدند وي بيش‌تر با متوفي شوخي مي‌كرده و يك‌بار هم متوفي را به سمت ديوار هل داده كه در نتيجه آن متوفي با ديوار برخورد كرده است، بازداشت شد.
وي گفت: تحقيقات براي مشخص شدن علت مرگ اين مرد جوان در دست بررسي است.
http://www.vekalat.org/havades.php?newsnum=1036490
چاپ شود