به سايت وكالت خوش آمديد :: متهمان پرونده سرقت مسلحانه و قتل مأمور ناجا روانه دادگاه شدند
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
متهمان پرونده سرقت مسلحانه و قتل مأمور ناجا روانه دادگاه شدند
 

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ عصر 25 آذر سال 85 مأموران كلانتري 125 يوسف آباد از وقوع يك فقره درگيري منجر به شليك اسلحه با خبر شدند.
مأموران با حضور در صحنه دريافتند 2 جوان كه يكي از آنها سوار بر يك خودروي دوو سي‌يلو و ديگري سوار بر موتور سيكلت با 2 مأمور نيروي انتظامي درگير شده‌اند.
همچنين مشخص شد در اين درگيري يكي از مأموران نيروي انتظامي با درجه استواري به شهادت رسيده و ديگري مجروح شده و سارقان از صحنه متواري شده‌اند.
تحقيقات از درجه‌دار مجروح شده آغاز شد تا اينكه مشخص شد متهمان سارقان مسلح بوده‌اند كه پس از آنكه اين2 مامور قصد بازرسي و متوقف كردن آنها را داشته‌اند با آنها درگير شده و از اسلحه استفاده كرده‌اند.
شكاري قاضي واحد اظهار نظر دادسراي امور جنايي تهران در خصوص اين پرونده گفت: تحقيقات آغاز شد تا اينكه در تاريخ 25 خرداد امسال يك فقره سرقت مسلحانه از يك دفتر آژانس هوايي به مأموران گزارش شد.
در اين سرقت سارقان با استفاده از يك زانتياي نقره‌اي رنگ با پلاك سرقتي اقدام به حضور در اين آژانس هواپيمايي كرده و سپس با شليك يك گلوله به قصد ترساندن مسئولان اين دفتر، اقدام به سرقت كرده بودند.
تحقيقات در خصوص اين سرقت آغاز شد تا اينكه در تاريخ 8 تير هم يك فقره سرقت ديگر با همان زانتيا و در منطقه غرب تهران به مأموران گزارش شد كه در آن سرقت سارقان به دليل درگيري با صاحب مغازه در ارتكاب سرقت ناكام ماندند.
شكاري ادامه داد: 48 ساعت پس از سرقت در تاريخ 8 تير سارقان شناسايي شده و نهايتاً 26 تير مأموران موفق شدند 8 نفر سارق را در 2 منطقه مجزا در حوالي غرب تهران دستگير كنند.
وي در خصوص اين پرونده گفت: برخي از افراد دستگير شده در اولين جلسه بازجويي به ارتكاب ده‌ها فقره سرقت اعتراف كرده و در يكي از اين اعتراف‌ها مدعي شدند در سال 85 نيز مامور كلانتري را به شهادت رسانده‌اند.
قاضي واحد اظهار نظر دادسراي امور جنايي تهران افزود: اين افراد در ليستي كه تهيه كرده بودند نام 15 مكان مورد نظر خود را براي ارتكاب سرقت‌هاي بعدي مشخص كرده بودند كه با توجه به دستگيري‌شان در ارتكاب آن ناكام ماندند.
شكاري گفت: يكي از متهمان به نام امير عباس در زندان پيش از تكميل شدن تحقيقات بر اثر مرگ طبيعي فوت كرد اما براي متهم ديگر پرونده به نام اميرحسين به اتهام مشاركت در قتل مأمور نيروي انتظامي قرار مجرميت و كيفرخواست صادر شد.
وي ادامه داد: همچنين براي اعضاي خانواده و متهمان ديگر پرونده به اتهام عضويت در باند سرقت مسلحانه و ارتكاب سرقت قرار مجرميت و كيفرخواست صادر شد.