به سايت وكالت خوش آمديد :: زني براي ازدواج دوم سردفتر را گول زد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
زني براي ازدواج دوم سردفتر را گول زد
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ عصر 5 دي امسال مرد ميانسالي با مراجعه به مسئولان دادسراي امور جنايي تهران داديار جنايي را از وقوع يك حادثه با خبر كرد.
اين مرد 45 ساله در شكايتش مدعي شد، همسر 40 ساله وي از خانه متواري شده و احتمال مي‌دهد با حقه بازي با يك مرد ديگر ازدواج كرده باشد.
رضوانفر، داديار شعبه چهارم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات آغاز شد و اين زن توسط اطلاعاتي كه شوهرش در اختيار مأموران گذاشته بود شناسايي و به دادسرا احضار شد.
وي ادامه داد: اين زن مدعي شد احتمال اين مرد مبني بر ازدواج مجدد صحت دارد و اين فرد به صورت قانوني با تمام شدن مدت ازدواج موقتش با اين مرد دست به ازدواج دوم زده ‌است.
وي افزود: تحقيقات در مسير جديد آغاز شد اما شوهر اول اين زن مدعي شد ازدواج آنها به صورت موقت نبوده بلكه دائم بوده است و با توجه به ازدواج دائم، همسر خود را به بيش از 10 كشور اروپايي برده و براي او گذرنامه گرفته است.
داديار شعبه چهارم دادسراي امور جنايي تهران گفت: اين زن زماني كه خود را در مقابل مدارك ارائه شده از سوي همسر اولش ديد بازهم دست از انكار برنداشت و مدعي شد اين اسناد جعلي است و بايد استعلام شود.
رضوانفر افزود: در حال حاضر دستورات براي استعلام در خصوص صحت و سقم مدارك ارائه شده از سوي همسر اول اين زن صادر شده تا مشخص شود كدام يك از اين افراد راست مي‌گويد.