به سايت وكالت خوش آمديد :: 6 سال حبس براي مردي كه 3 روز با جسد همسرش حرف مي‌زد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
6 سال حبس براي مردي كه 3 روز با جسد همسرش حرف مي‌زد
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، 12 آذر سال 86 مرد جواني با مراجعه به مسئولان دادسراي امور جنايي تهران داديار جنايي را از فقدان همسرش با خبر كرد.
اين مرد جوان 27 ساله به نام كامران مدعي شد از 2 روز قبل تاكنون از سرنوشت همسرش اطلاعي ندارد و همين امر باعث نگراني وي شده است.
تحقيقات در اين زمينه آغاز شد تا اينكه مشخص شد چند روز بعد اين فرد به دادسرا مراجعه كرده و مدعي شده است، خانه‌اش مورد سرقت قرار گرفته است.
اين مرد مدعي شد به همسرش شك دارد كه وي با همدستي عده‌اي مخفي شده و با در اختيار قرار دادن كليد به سارقان، زمينه سرقت از خانه‌اش را فراهم كرده است.
اين مرد توسط داديار جنايي تهران بازداشت شد، زيرا برخي از اظهارات وي غير واقعي جلوه مي‌كرد و همين امر باعث شد اين فرد در معرض اتهام قرار گيرد.
سرانجام اين فرد لب به اعتراف گشود و مدعي شد به دليل اختلافات قبلي با همسرش، وي را با فشار دست خفه كرده و سپس جسدش را در زير تخت قرار داده است.
اين مرد مدعي شد در طول مدتي كه جسد همسرم را در زير تخت پنهان كرده بودم، هر بار كه دلتنگ او مي‌شدم، با بيرون آوردن جسد وي به او نگاه مي‌كردم و حرف مي‌زدم تا دلتنگي‌ام كاهش پيدا كند.
پس از 3 روز كه در كنار جسد همسرم زندگي كردم از وضعيت موجود خسته شدم و تصميم گرفتم جسد را به بيرون از خانه منتقل كنم و براي اين كار با يكي از دوستانم موضوع را در ميان گذاشتم. با همكاري دوستم جسد را به يك خودرو انتقال دادم و سپس به حوالي ايوانكي بردم.
وي گفت: پس از آنكه به محل مورد نظر براي رهاسازي جسد رسيديم. جسد را در همان محل و در يك گودي خاك كرديم و به خانه بازگشتم و موضوع فقدان وي را براي مأموران پليس و مسئولان دادسراي امور جنايي توضيح دادم.
اين فرد از سوي بازپرس جنايي تهران مجرم شناخته شد و با درخواست اولياي دم مبني بر اجراي حكم قصاص براي پرونده وي كيفرخواست صادر شد و روانه دادگاه شد.
در جلسات بعدي رسيدگي به اين پرونده در شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران،‌ كامران موفق شد از اولياي دم رضايت بگيرد و تنها از جنبه عمومي جرم مورد محاكمه قرار بگيرد.
در آخرين جلسه رسيدگي به اين پرونده كه امروز برگزار شد، نماينده دادستان بعد از قرائت كيفرخواست، از دادگاه صدور حكم لازم درباره متهم را درخواست كرد.
قاضي نورالله عزيزمحمدي و مستشاران دادگاه نيز بعد از مشورت، متهم را از لحاظ جنبه عمومي ارتكاب قتل با وجود اعلام رضايت اولياي دم، به 6سال حبس محكوم كرد.