به سايت وكالت خوش آمديد :: پيرمرد 65 ساله به اتهام قتل همسرش مجرم شناخته شد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
پيرمرد 65 ساله به اتهام قتل همسرش مجرم شناخته شد
 

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، ساعت 7 صبح ‌8 تير سال‌جاري مأموران كلانتري 127 نارمك از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران از كشف جسد يك زن ميانسال باخبر شدند.
مأموران با حضور در ميدان نبوت در يكي از خيابان‌ها دريافتند جسد يك زن حدوداً 60 ساله در حالي كه بر اثر تعداد زياد ضربات چاقو به ناحيه گردنش به قتل رسيده در جوي آب رها شده است.
شهرياري، بازپرس شعبه هفتم دادسراي امور جنايي تهران بزرگ درباره اين پرونده گفت: تحقيقات نشان داد يكي از همسايه‌ها مدعي است ساعت 5 صبح زماني كه براي خواندن نماز از خواب بيدار شده است صداي زني را شنيده است كه چندين بار عنوان كرده حاجي نزن، اما زماني كه از پنجره به خيابان نگاه كرده تنها يك پيرمرد را ديده كه در كنار جوي آب نشسته و در حال شستن دستانش با يك بطري آب بوده است.
وي ادامه داد: بررسي از جسد ادامه داشت تا اين‌كه دختر جواني سراسيمه به محل پيدا شدن جسد مراجعه كرد و با ديدن جسد غرق در خون زن ميانسال مدعي شد جسد متعلق به مادرش است.
اين دختر جوان مدعي شد از حوالي بامداد از وضعيت مادرش بي‌اطلاع است و با توجه به اين موضوع كه زن همسايه نيز شنيده بود كه مقتول عنوان كرده است «حاجي نزن» اين فرضيه قوت گرفت كه اين فرد توسط شوهرش به قتل رسيده باشد.
شهرياري گفت: تحقيقات نشان داد همسر اين فرد صبح از خانه بيرون آمده و به يكي از شهرستان‌هاي مركزي كشور رفته كه با صدور نيابت قضايي اين فرد دستگير شد و به تهران آمد.
وي ادامه داد: عليرضا 65 ساله به محض آغاز بازجويي مدعي شد همسرش را به دليل اختلافات مالي به قتل رسانده و سپس از تهران متواري شده و به شهرستان رفته است.
وي افزود: از 20 سال قبل همسرش قصد تسلط بر وي و فرزندانش را داشته و همين امر باعث شده تا وي پس از اين مدت تصميم به قتل وي بگيرد.
عليرضا همچنين مدعي شد يك ملك قديمي را به همسرش واگذار كرده كه وي ملك را از بين برده و به افراد دلخواه خود بخشيده در حالي كه قصد آن‌ها اين نبوده است.
سرانجام اين فرد 15 مرداد با حضور در محل وقوع جنايت صحنه جرم را بازسازي كرد و با توجه به تكميل شدن اطلاعات و تحقيقات اين فرد مجرم شناخته شد.