به سايت وكالت خوش آمديد :: مردي دختر مورد علاقه‌اش را قبل از سوار شدن بر بنز نامزدش ربود
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
مردي دختر مورد علاقه‌اش را قبل از سوار شدن بر بنز نامزدش ربود
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ عصر روز 27 آذر امسال دختر 24 ساله‌اي با مراجعه به شعبه سوم دادياري دادسراي امور جنايي تهران قاضي را از وقوع يك حادثه با خبر كرد.
اين دختر جوان مدعي شد در تاريخ 24 آذر امسال در خيابان ميرداماد با نامزدم قرار ملاقات داشتم اما در محل قرار از سوي جواني به نام مهرداد كه از مدتي قبل به من ابراز علاقه مي‌كرد مورد حمله قرار گرفتيم.
مهرداد پس از درگيري با نامزدم و مردم كه به كمك ما آمده بودند با تهديد مرا سوار خودرو پژو 206 خود كرد و به منزل پدرش برد او در منزل پدرش از من فيلم و عكس مستهجن گرفت و در برگه‌هاي سفيد از من امضا و اثر انگشت گرفت و سپس مرا رها كرد.
به دستور خاكي داديار شعبه سوم دادسراي جنايي تهران، كارآگاهان اداره يازدهم مبارزه با فقدان و آدم‌ربايي پليس آگاهي تهران بزرگ مأمور رسيدگي به اين پرونده شدند.
كارآگاهان در تحقيقات خود از اين فرد دريافتند كه متهم از چند سال قبل نسبت به وي ابراز علاقه كرده و اين علاقه را با خريد هدايا و غيره به اين زن جوان نشان داده است.
با پذيرش اين دختر در دانشگاه به عنوان دانشجوي مهندسي در يكي از شهرستان‌ها تا حدودي اين موضوع فروكش كرده است اما پس از اتمام تحصيلات دانشگاهي و بازگشتن اين دختر به تهران مجدداً اين روند از سوي متهم آغاز تا اينكه در ماه‌هاي اخير دختر شاكي پرونده به علت سربازي و مسائل ديگر تماس خود را با وي قطع كرده است.
همچنين مشخص شد مهرداد كه منزلش چند كوچه بالاتر از محل سكونت دختر جوان در خيابان ديباجي است در روز حادثه و در حدود ساعت 8 شب وي را پس از خروج از منزل تعقيب كرده و در خيابان ميرداماد به محض رؤيت فرد ديگري كه با خودروي مدل بالاي خود قصد داشته اين دختر را سوار كند، از خودرو پياده شده و با تهديد و درگيري و شكستن يك بطري و درگيري با راننده خودرو و مردمي كه به كمك اين راننده آمده بودند، دختر را به زور و با تهديد سوار خودروي سواري 206 خود كرده و از محل متواري شده است.
كارآگاهان با راهنمايي‌هاي شاكي پرونده و با اخذ دستور قضايي در روز 29 آذر با ورود به منزل پدري مهرداد، وي را دستگير و به اداره يازدهم منتقل كردند.
از آنجاي ي‌كه تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهي پايتخت از محل ربايش و شاهدان اين حادثه موضوع وقوع آدم‌ربايي را ثابت مي‌كرد و با توجه به اظهارات شاكي در خصوص تهيه عكس و فيلم، در بازرسي از محل سكونت متهم و در بررسي گوشي تلفن‌همراه و لپ‌تاپ متهم، فيلم‌ها و عكس‌هاي تهيه شده از دختر جوان به همراه اوراقي كه به امضاي اين دختر رسيده بود كشف شد.
مهرداد در اداره يازدهم و در مقابل كارآگاهان به ربودن دختر مورد علاقه‌اش اعتراف كرد و گفت: نزديك به 10 سال قبل ما نسبت به هم علاقه پيدا كرديم و اين موضوع را خانواده هايمان هم مي‌دانستند.
متهم در ادامه با اظهار اينكه اين دختر با زندگي من بازي كرده است، در خصوص روز حادثه گفت: چند ماه بود كه وي دائماً بهانه مي‌گرفت و مي‌گفت تو سربازي نرفتي و خانه نداري من مي‌خواهم به خارج از كشور بروم.
وي ادامه داد: پس از آن مدتي بود كه هرچه با منزلشان يا با تلفن همراهش تماس مي‌گرفتم او خودش را از من پنهان مي‌كرد تا اينكه در روز حادثه با ماشينم از نزديكي منزلشان كه چند كوچه با منزل ما فاصله دارد رد مي‌شدم كه او را در حال سوار شدن به يك دستگاه تاكسي آژانس ديدم.
وي افزود: بلافاصله او را تعقيب كردم تا اينكه در بلوار ميرداماد از تاكسي پياده شد و من هم همانجا و در نزديكي او به طوري كه او مرا نبيند توقف كردم و منتظر ماندم تا ببينم او براي چه كاري به آنجا آمده است.
مهرداد گفت: پس از گذشت چند دقيقه ديدم كه يك مرد حدوداً 40 ساله كه قيافه‌اش تقريباً معتاد نشان مي‌داد با خودروي مدل بالاي خود آمد و خواست او را سوار كند و چون اين موضوع به من فشار رواني شديدي وارد كرد من هم دخالت كردم و مانع سوار شدن او به ماشين شدم.
وي ادامه داد: من سال‌هاست كه مربي ورزشي هستم و فقط چند سال از او بزرگتر هستم و فاصله سني چنداني با هم نداريم از نظر مالي نيز كمتر از خانواده آنها نيستيم. پس از سوار كردنش به ماشين خودم، او تمام صحبت‌هاي مرا تأييد كرد و فقط به من گفت: شرمنده‌ام.