به سايت وكالت خوش آمديد :: پسر جوان به دليل تركيدن آدامس در دهانش جان باخت
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
پسر جوان به دليل تركيدن آدامس در دهانش جان باخت
 

رسانه‌هاي «اوكراين» اعلام كرد: يك دانشجوي شيمي در شمال اين كشور حين جويدن آدامس و به دليل تركيدن آن در دهانش جان باخت.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رييس پليس منطقه «كونوتوپ» در شمال «اوكراين» در مصاحبه‌اي با رسانه‌هاي دولتي اين كشور، عنوان كرد: اين پسر 25 ساله كه دانشجوي دانشكده پلي تكنيك «كيف» در اوكراين بود، هنگام كار با كامپيوتر خود و در منزلش به دليل تركيدن آدامس جان خود را از دست داد.

وي خاطر نشان كرد: در گزارش همسايگان اين مرد جوان آمده است كه صداي بلند تركيدن اين آدامس در بيرون از اتاق اين پسر جوان شنيده شد.

به گزارش خبرگزاري ريانووستي، اين حادثه اواخر روز شنبه هفته جاري رخ داد و خويشاوندان و همسايگان اين پسر جوان،‌ بلافاصله پس از شنيدن اين صداي بلند به اتاق وي رفته و متوجه شدند قسمتي از صورت اين پسر با تركيدن آدامس از بين رفته است.

در گزارش اين خبرگزاري همچنين آمده است كه در آزمايشات لابراتوار پليس منطقه «كونوتوپ» اين موضوع مشخص شد كه سطح اين آدامس كه جان اين پسر 25 ساله را گرفت كه با ماده‌اي شيميايي كه نوع آن مشخص نشده است، پوشيده شده بود و در تماس با بزاق دهان به اسيد سيتريك و مواد انفجاري تبديل و پس از آن منفجر شده است.

گفتني است، تحقيقات در مورد چگونگي قرار گرفتن و يا مخلوط شدن اين ماده انفجاري با آدامس توسط كارشناسان منطقه ادامه دارد، همچنين مقامات پليس از دادن اطلاعات بيشتر در اين رابطه با اين حادثه خودداري كردند، چرا كه احتمال ترس عمومي وجود دارد.

لازم به ذكر است، بازرسان پليس اوكراين اين احتمال را مي‌دهند كه اين رويداد با فعاليت‌هاي باندهاي جنايتكار در اين كشور مرتبط باشد.