به سايت وكالت خوش آمديد :: مادر تگزاسي تكه‌هايي از اندام كودكش را خورد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
مادر تگزاسي تكه‌هايي از اندام كودكش را خورد
 
به گزارش خبرگزاري فارس، پليس جسد متلاشي شده اين كودك را در تنها اتاق خواب خانه‌اي يك طبقه در سن آنتونيو كشف كرد كه سه انگشت وي جويده شده و صورت او از هم دريده شده و سر او از بدنش جدا و مغزش بيرون ريخته شده بود.
ويليام مك مانوس رئيس پليس سن آنتونيو دوشنبه اعلام كرد: هنگام ديدن صحنه مي‌توانستيد صداي افتادن يك سوزن روي زمين را بشنويد هيچ كس نمي توانست صحبت كند. صحنه بسيار غم انگيزتر از آن بود كه بشود آن را توصيف كرد.
پليس كه اوايل روز يكشنبه به اين خانه فراخوانده شده بود "اتي سانچز " مادر اين پسر را در حالي يافت كه روي نيمكتي نشسته بود و زخمي را بر روي سينه خود ايجاد كرده و بخشي از گلوي خود را بريده بود و فرياد مي‌زد: من فرزندم را كشتم! من فرزندم را كشتم! وي به پليس گفت كه شيطان وي را وادار به انجام اين كار كرده است.
مك مانوس گفت: ظاهرا سانچز 33 ساله مغز و برخي ديگر از اجزاي بدن كودكش را قبل از اينكه او را با چاقو به قتل برساند خورده است.
وي افزود: بيشتر از اين واقعا نمي توانم توضيحي به خبرنگاران بدهم.
وي كه متهم به قتل مهم فرزند پسرش است هم اكنون در بيمارستان تحت درمان قرار دارد.
به نوشته آسوشيتدپرس اين قتل يك هفته پس از ترك خانه توسط پدر خانواده رخ داده و خواهر اتي سانچز و دو كودك 5 و 7 ساله او نيز در خانه بوده‌اند اما هيچكدام آسيبي نديده‌اند.
مقام‌ها در حال بررسي سوابق بهداشت رواني سانچز هستند تا نقش احتمالي اختلالات رواني در اين قتل فجيع را بررسي كنند. در سال‌هاي اخير افسردگي پس از زايمان و روانپريشي از عوامل مهم چندين وقوع جرايم در چندين پرونده ديگر قتل كودكان توسط مادران آنها در تگزاس بوده است.
در سال 2001 آندريا ييتس فرزند 5 ساله خود را در خانه آنها در هيوستون در آب خفه كرد و ادعا مي‌كرد كه در آن زمان شيطان در وجود او بوده و سعي داشته آنها را از دوزخ نجات دهد. وكلاي مدافع وي ادعاي كردند كه وي از افسردگي شديد پس از زايمان رنج مي‌برده است و در سال 2006 هم هيئت منصفه به دليل جنون وي را گناهكار تشخيص نداد.
در سال 2004 هم دنا اسكاسلر فرزند 10 ماهه خود را با بريدن و قطع بازوهاي او كشت و پس از اينكه شهادت داد كه فرزندش را كشته تا او را به خدا تقديم كند او هم به دليل جنون گناهكار شناخته نشد.
همسايگان و مردم اين محل همگي در اندوهي شديد از اين واقعه به سر مي‌برند. پليس هويت اين خانواده را فاش نكرده است.