به سايت وكالت خوش آمديد :: رودربايستي پدرم با خواهرش باعث شد در 14 سالگي ازدواج كنم
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
رودربايستي پدرم با خواهرش باعث شد در 14 سالگي ازدواج كنم
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، زن جواني با حضور در مجتمع قضايي خانواده با بيان اينكه وكالت‌نامه شوهرش براي طلاق توافقي را در اختيار دارد، از قاضي درخواست صدور حكم طلاق كرد.
زن جوان به قاضي عموزادي رئيس شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده گفت: 6 سال قبل به خاطر اينكه پدرم با خواهرش تعارف و رودربايستي داشت، با 600 سكه و 10 ميليون تومان وجه نقد به عقد پسر عمه خود درآمدم.
وي افزود: هيچ علاقه‌اي به پسر عمه خود نداشتم و تنها به دليل اينكه پدرم احساس مي كرد اگر اين كار انجام نشود آبروي او نزد خواهرش ريخته خواهد شد، با اين ازدواج موافقت كردم.
زن جوان گفت: در اين 6 سال به هر شكلي بود با او زندگي كردم و بدرفتاري‌هايش را تحمل كردم ولي از 6 ماه قبل كه متوجه شدم او با زنان ديگري رابطه دارد، قيد زندگي با او را زدم.
وي در ادامه اظهاراتش گفت: 6 ماه قبل او را به دليل رابطه نامشروع با يك زن دستگير كردند و در حال حاضر در زندان است. ابتدا با طلاق مخالف بود و مي‌گفت رفتارش را اصلاح مي‌كند ولي زماني كه متوجه شد من در قبال طلاق مهريه‌ام را مي‌بخشم، با طلاق موافقت كرد.
زن جوان ادامه داد: اين سوء رفتار مختص شوهر من نيست و خواهران او هم به همين دليل بارها دستگير شده‌اند و پرونده‌هاي متعددي در زمينه اخلاقي دارند.
وي با بيان اينكه ديگر تحمل اين زندگي را ندارد، افزود: فقط درخواست طلاق دارم و قصد دارم زندگي جديدي را با آرامش به همراه فرزندم آغاز كنم. تمام مهريه‌ام را در مقابل صدور حكم طلاق مي‌بخشم.
زن جوان گفت: درخواست حضانت فرزندم را ارائه كردم ولي دادگاه به صورت موقت و تنها تا 7 سالگي حضانت او را به من داده است، در حالي كه شوهرم به هيچ وجه صلاحيت اخلاقي سرپرستي او را ندارد.
قاضي عموزادي نيز به او گفت: بعد از 7 سال نيز اگر دادگاه تشخيص دهد كه شوهر صلاحيت نگهداري و سرپرستي فرزند را ندارد، به صورت دائم حضانت را به مادر خواهد داد.
قاضي عموزادي نيز بعد از شنيدن اظهارات زن جوان و تأييد وكالت‌نامه شوهر وي، حكم طلاق را صادر كرد.