به سايت وكالت خوش آمديد :: يك ميليون تومان در ماه براي مصرف «شيشه» هزينه مي كردم
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
يك ميليون تومان در ماه براي مصرف «شيشه» هزينه مي كردم
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، زوج ميانسالي با حضور در شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده با طلاق توافقي از هم جدا شدند.
زن ميانسال به قاضي حسن عموزادي، رئيس شعبه گفت: 16 سال پيش با همسرم در خيابان دوست شدم و دوستي ما شش ماه بعد به عقد و ازدواج منجر شد.
وي گفت: در آن زمان همسرم ترياك مصرف مي‌كرد و من اين موضوع را مي‌دانستم و در طول سال‌ها زندگي با او، اين وضعيت را تحمل كردم ولي مدت سه سال است كه او به مصرف شيشه و كراك معتاد شده است و من ديگر نمي‌توانم او را تحمل كنم.
زن ميانسال گفت: شيشه و كراك او را به شدت متوهم كرده است و هميشه در خانه ما ارواح و اشباحي در حال تردد هستند كه فقط شوهرم آنها را مي‌بيند. يك بار كه شوهرم نياز به مصرف مواد مخدر داشت و پولي هم نداشت، سراغ دختر كوچكم كه خواب بود رفت و گوشواره او را در خواب بيرون آورد و فروخت.
مرد ميانسال در پاسخ به اظهارات همسرش گفت: مصرف ترياك را از 16 سالگي و از پدرم ياد گرفتم و تمام اين موارد را همسرم قبل از ازدواج مي‌دانست، اما مقصر اصلي در اعتياد من به شيشه و كراك برادر همسرم بود چرا كه او بود كه اين مواد را در دامن من قرار داد.
وي گفت: پدرم با اين ازدواج مخالف بود و به من گفت كه دوستي خياباني نتيجه خوبي ندارد ولي من آن زمان به حرف او توجهي نكردم و تازه به حرف پدرم رسيده‌ام.
زن ميانسال در ادامه گفت: آن روزها عشق چشم ما را كور كرده بود و جز رسيدن به هم هدف ديگري نداشتيم و الان به اين نتيجه رسيديم كه تصميم اشتباهي گرفته بوديم، هرچند كه هنوز به هم علاقه داريم.
مرد ميانسال گفت: او به شدت عصبي است و هربار كه با هم جر و بحث مي‌كنيم شروع به شكستن وسايل منزل در مقابل چشم دخترانمان مي‌كند و به همين دليل آنها نيز عصبي شده‌اند.
زن ميانسال گفت: ناراحتي عصبي من به خاطر توهم‌هاي ناشي از مصرف شيشه او است چرا كه فضاي رعب‌آوري در منزل بوجود آورده است. در اين سال‌ها با قماربازي و اعتياد او ساختم ولي نمي‌توانم شيشه را در زندگي خود تحمل كنم. ديگر نمي‌توانم با او زندگي كنم، با وجود اينكه بارها او را ترك دادم ولي او من و فرزندانش را فداي مواد مخدر كرد.
وي افزود: من از نظر مالي مشكلي ندارم و شوهرم از اوضاع مالي خوبي برخوردار است ولي حاضرم تمام اين دارايي را بدهم تا از اين وضعيت نجات پيدا كنم.
مرد ميانسال با بيان اينكه 3 ماه است كه شيشه مصرف نمي‌كند، گفت: زماني كه شيشه مصرف مي‌كردم توجهي به مصرف بالاي آن و عوارض آن نداشتم و تمام دندان‌هايم را به همين دليل از دست داده‌ام. در اين 3 سال در هر ماه بيش يك ميليون تومان هزينه مصرف شيشه كردم و سرمايه زيادي از دست دادم.
وي ادامه داد: قول مي‌دهم كه شيشه را هم ترك كنم و مانند سابق شوم. من همسرم را طلاق نمي‌دهم و از او مي‌خواهم مدتي از هم دور باشيم تا من بهبود يابم.
زن ميانسال در مقابل تقاضاي همسرش گفت: من ديگر راضي به ادامه زندگي نيستم ولي شايد بعد از طلاق و بهبودي شوهرم راضي شوم دوباره با او زندگي كنم. در حال حاضر اگر حكم طلاق ما صادر نشود قطعاً مدتي بعد پرونده ما در دادسراي جنايي پيگيري خواهد شد چرا كه ممكن است يكي از ما ديگري را بكشد.
زن ميانسال با بيان اينكه در اين زندگي با اعتياد مبارزه زيادي كردم، گفت: شيشه زندگي من را نابود كرد و در جنگ بين من و شيشه براي تصاحب اين زندگي شيشه پيروز شد. هشت ماه است كه جدا از خانواده‌ام زندگي مي‌كنم و فقط درخواست صدور حكم طلاق را دارم.
مرد ميانسال نيز گفت: من به همسرم علاقه دارم. من جداي از مهريه خانه‌اي را به نام همسر و دخترانم كرده‌ام تا زندگي راحتي داشته باشند. و قول مي‌دهم كه شيشه را ترك كنم.
قاضي عموزادي نيز بعد از شنيدن اظهارات دو طرف حكم طلاق توافقي آنها را صادر كرد.