به سايت وكالت خوش آمديد :: رابطه‌ پنهاني، جنايت را رقم زد متهم در مقابل بازپرس اعتراف كرد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
رابطه‌ پنهاني، جنايت را رقم زد متهم در مقابل بازپرس اعتراف كرد
 

مردي كه متهم است در پي ارتباط پنهاني با زني جوان اقدام به قتل همسر وي كرده در مقابل بازپرس ويژه‌ قتل تهران به جنايت خود اعتراف كرد.

به گزارش خبرنگار حقوقي ايسنا، ساعت ‌٣٠/٦ بامداد شنبه ‌٣٠ آبان ماه سال جاري ماموران كلانتري ‌١٠٨ نواب طي تماسي با قاضي محمدحسين شاملو بازپرس كشيك قتل پايتخت وي را در جريان به قتل رسيدن فردي مجهول‌الهويه در خيابان هاشمي قرار دادند كه بلافاصله بازپرس جنايي در راس اكيپي تخصصي از عوامل بررسي صحنه جرم در محل جنايت حضور يافت و تحقيقات خود را آغاز كرد.

در بررسي‌هاي ابتدايي مشخص شد كه اين جوان به وسيله وارد آمدن جسم نوك تيز به ناحيه پشت گردنش از پاي درآمده است.

به دنبال صدور دستورات قضايي لازم از سوي بازپرس ويژه‌ قتل تهران و آغاز تلاش‌هاي كارآگاهان اداره‌ دهم آگاهي براي شناسايي و بازداشت عامل جنايت، روز گذشته زني جوان به اداره‌ آگاهي مراجعه و با احراز هويت مقتول خود را همسر وي معرفي كرد.

با توجه به بررسي‌هاي فني ماموران آگاهي و برانگيخته شدن ظن بازپرس جنايي تهران به زن جوان دستور تحقيق از وي صادر شد و اين زن روز گذشته با حضور در شعبه‌ اول بازپرسي دادسراي امور جنايي تهران به سوالات قاضي شاملو پاسخ داد.

پس از حدود يكساعت بازجويي‌هاي فني نهايتا زن جوان به نام رويا لب به اعتراف گشود و پرده از راز به قتل رسيدن همسرش برداشت.

وي شخصي ‌٢٨ ساله به نام امين را عامل قتل همسرش معرفي كرد و گفت: حدود شش ماه قبل با امين كه يك بوتيك در خيابان رودكي دارد آشنا شدم و از آنجا كه از زندگيم راضي نبودم تصميم گرفتم ارتباطم را با اين جوان ادامه دهم.

اين زن ادامه داد: ازدواج من با همسرم كاملا اجباري بود و مدام با هم درگير بوديم. همين نارضايتي موجب شد كه از ارتباط برقرار كردن با فرد ديگر استقبال كنم. ارتباط ما با هم ادامه داشت تا اينكه همسرم متوجه شد و يكبار هم با امين درگير شد. اما روز حادثه ساعت خروج همسرم از خانه را به امين اطلاع دادم و او در حالي كه در نقطه‌اي كمين كرده بود از پشت سر به زاهد (مقتول) حمله كرد و او را به قتل رساند.

به دنبال اعترافات تكان‌دهنده‌ اين زن جوان، متهم اصلي روز گذشته بازداشت شد و صبح امروز با حضور در مقابل بازپرس ويژه‌ قتل تهران به جنايت اعتراف كرد.

به گزارش ايسنا، در پي اعترافات متهمان براي آنها قرار قانوني صادر شد و بازپرس شاملو پرونده را جهت تكميل تحقيقات در اختيار ماموران اداره‌ دهم آگاهي تهران قرار داد.