به سايت وكالت خوش آمديد :: مادري بعد از 11 سال به دنبال كودك خود مي‌گردد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
مادري بعد از 11 سال به دنبال كودك خود مي‌گردد
 
ه گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ در اواسط آبان امسال زني با مراجعه به شعبه دوم دادياري دادسراي جنايي تهران، طي شكايتي به داديار شعبه دوم دادسراي امور جنايي گفت: سال 77 فرزند 2 ساله‌ام به نام احسان را به علت مشكلات مالي و تنها بودن و به اصرار يكي از زنان همسايه به خانواده‌اي سپردم و از آن زمان تا كنون هر بار كه از آنها خواستم تا بتوانم فقط فرزندم را ببينم آنها از اين كار طفره رفته‌اند.
با تشكيل پرونده مقدماتي و به دستور مقام قضايي، كارآگاهان اداره يازدهم مبارزه با آدم‌ربايي و فقداني پليس آگاهي تهران بزرگ مأمور رسيدگي به اين پرونده شدند.
مادر احسان در تشريح ماجرا به افسر پرونده گفت: در همسايگي منزل مادرم در كيانشهر، زني به همراه دخترش به نام مريم زندگي مي‌كرد.‌پس از اينكه آنها ديدند كه من به علت بي سرپرستي و مشكلات مالي در بزرگ كردن پسرم با مشكلات زيادي مواجه هستم مرتباً به نزد مادرم آمدند و عنوان كردند كه بهتر است اين بچه را به خانواده‌اي كه بچه ندارند و از توان مالي بالايي هم برخورد هستند بسپاريم تا بچه خوشبخت شود.
وي افزود: من و مادرم ابتدا موافق حرف آنها نبوديم اما كم كم و با تكرار حرف‌هاي اين مادر و دختر به اين امر رضايت داديم تا اينكه در تاريخ 27 مرداد سال 77 من و پسرم كه آن زمان 2 ساله بود به همراه اين مادر و دختر با 2 زن در ميدان پاستور ملاقات كرديم و فرزندم را به آنها تحويل دادم.
مادر احسان در خصوص شناخت خود از اين 2 زن به افسر پرونده گفت: من اين 2 نفر را نمي‌شناختم اما زن همسايه و دخترش از قبل آنها را مي‌شناختند.
وي ادامه داد: از آن سال تاكنون هر بار كه به زن همسايه گفتم كه مي‌خواهم بچه‌ام را ببينم و يا اينكه از محل نگهداري او سؤال كردم او و دخترش به بهانه‌هاي مختلف از دادن جواب قانع كننده و يا نشان دادن فرزندم طفره رفته‌اند. به همين علت من هم احتمال مي‌دهم كه آن 2 زن كه در ميدان پاستور بچه را از من تحويل گرفته‌اند خود دلال بوده و اصلاً نيت خير و ثوابي از اول در ميان نبوده‌است.
با شناسايي اين مادر و دختر، هر 2 نفر آنها دستگير و با قرار وثيقه روانه زندان شده‌اند، به دستور سليماني دستور انتشار تصوير دوران كودكي احسان كه هم اكنون 13 ساله است صادر شد تا در صورت شناسايي چهره دوران كودكي احسان توسط شهروندان مراتب به اداره يازدهم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي اطلاع داده شود.
از شهرونداني كه چهره دوران كودكي احسان را مورد شناسايي قرار داده‌اند دعوت شد تا با مراجعه به اداره يازدهم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي و يا تماس با اين اداره از طريق شماره تلفن 51055511 هرگونه اطلاعات خود را در خصوص سرنوشت احسان در اختيار پليس آگاهي تهران بزرگ قرار دهند.