به سايت وكالت خوش آمديد :: کشف دو کيلو و 100 گرم مواد مخدر از حجاج حج تمتع امسال
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
کشف دو کيلو و 100 گرم مواد مخدر از حجاج حج تمتع امسال
 
سردار نبي‌اله حيدري در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين که در مبارزه و برخورد با حاملان مواد مخدر مصمم هستيم، اظهار كرد: در هشت ماهه امسال 530 کيلو مواد مخدر توسط پليس فرودگاه‌هاي کشور از مسافران کشف شده که 331 کيلو آن مواد مخدر شيشه بوده و اين مواد عمدتا از مسافران تورهاي سياحتي کشف شده است.

حيدري افزود: در اين رابطه 3500 نفر دستگير شده‌اند که 20 نفر آن‌ها اتباع خارجي هستند.

وي درباره کشف مواد مخدر از حجاج نيز گفت: در حج عمره امسال در يک بازه زماني شش ماهه 15 کيلو مواد مخدر توسط پليس فرودگاه‌هاي کشور از مسافران کشف و در اين رابطه 1070 نفر دستگير شدند. پليس عربستان نيز 160 نفر از مسافران ايراني اعزامي به حج عمره را امسال به دليل حمل مواد مخدر بازداشت کرد که حبس‌هاي طولاني براي آنان تعيين شد و اين زيبنده جمهوري اسلامي ايران نيست.

حيدري افزود: با توجه به اين موضوع، در حج تمتع امسال نظارت‌هايمان را بيشتر کرديم و در اين رابطه دو کيلو و 100 گرم مواد مخدر از حجاج کشف و 107 نفر در اين رابطه دستگير شدند که 20 نفر آنان زن بودند.

وي ادامه داد: در حج تمتع امسال پليس عربستان تاکنون تنها يک نفر از مسافران ايراني را در اين رابطه دستگير کرده است.

حيدري درباره کالاهاي قاچاق کشف شده توسط پليس فرودگاه‌هاي کشور در سال جاري نيز اظهار كرد: ارزش ريالي اين کالاها حدود 11 ميليارد ريال و کالاهاي کشف شده بيشتر طلاجات، فرش‌هاي نفيس، دفينه جات و کتب خطي بوده است.

رييس پليس فرودگاه‌هاي کشور همچنين از کاهش 20 درصدي سرقت در محدوده جغرافيايي فرودگاه‌ها خبر داد و گفت: امسال در اين رابطه 62 نفر دستگير شده‌اند.