به سايت وكالت خوش آمديد :: انصراف از طلاق با اهدای گل به قاضی
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
انصراف از طلاق با اهدای گل به قاضی
 

زوج جوان با اهداي يك شاخه گل مريم به قاضي دادگاه خانواده از تصميم خود براي طلاق منصرف شدند.
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، زوج جواني كه از مدتي قبل براي جدايي در مجتمع قضايي خانواده رفت‌ و آمد مي‌كردند، با وساطت و نصيحت خانواده‌هاي خود، با حضور در دادگاه خانواده و ارائه يك شاخه گل مريم به قاضي، پرونده خود را مختومه كردند.
مرد جوان كه 30 ساله بود،در اين‌باره گفت: حدود 3 سال قبل با همسرم آشنا شدم و مدتي بعد به همراه خانواده‌ام براي خواستگاري به خانه آنها رفتم.
وي در ادامه افزود: سرانجام دو سال قبل با هم ازدواج كرديم و زندگي مشترك خود را با عشق و علاقه آغاز كرديم ولي مدتي بعد از ازدواج بروز برخي از مشكلات باعث شد، علاقه بين ما كمرنگ‌تر شود.
مرد جوان گفت: ادامه اين مشكلات و همين‌طور لجبازي من و همسرم در نپذيرفتن اشتباهات خود، باعث شد بدبيني نسبت به هم جاي خود را به عشق و علاقه گذشته بدهد.
وي ادامه داد: ميانجي‌گري خانواده‌ها و بزرگان فاميل نيز در رفع مشكلات ما نتيجه نداد و بالاخره از يك سال قبل ما براي اينكه ديگر نمي‌توانستيم آن وضعيت را تحمل كنيم، از هم جدا شديم‌ تا به صورت رسمي طلاق بگيريم.
زن جوان نيز در ادامه اين جلسه گفت: شوهر من مشكل خاصي نداشت و علت اصلي در تصميم ما براي جدا شدن از يكديگر نداشتن تفاهم اخلاقي و پايين بودن آستانه صبر و تحمل ما بود.
وي با بيان اينكه مهريه‌اش 514 سكه بهار آزادي است، ادامه داد: در مدت يك ‌سالي كه از هم جدا و در حال پيگيري پرونده طلاق خود بوديم، خانواده من و همسرم و همچنين قاضي با نصيحت‌هاي خود، سعي كردند ما را از اين تصميم منصرف كنند.
زن جوان گفت: من و همسرم نيز بعد از مدت‌ها همديگر را ديديم و تصميم گرفتيم در اين‌باره يك تصميم منطقي بگيريم، حتي اگر منجر به جدايي ما بشود.
مرد جوان هم گفت: بعد از صحبت‌هاي طولاني با همسرم، كه اين‌بار بر خلاف دفعات قبل منطقي بود، متوجه شديم كه مشكلات موجود قابل حل شدن است و تصميم گرفتيم زندگي مشترك خود را دوباره آغاز كنيم.
وي افزود: بعد از اينكه با هم به توافق رسيديم به دادگاه خانواده آمديم و با اهداي يك شاخه گل مريم به قاضي عموزادي، از وي خواستيم پرونده ما را مختومه كند.
قاضي عموزادي نيز بعد از شنيدن اظهارات اين زوج و تبريك گفتن به آنها براي منصرف شدن از طلاق، پرونده طلاق آنها را مختومه اعلام كرد