به سايت وكالت خوش آمديد :: رييس ديوان عدالت اداري: اجازه نمي‌دهم پرونده اي در مسير غيرقانوني رسيدگي شود
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
رييس ديوان عدالت اداري: اجازه نمي‌دهم پرونده اي در مسير غيرقانوني رسيدگي شود
 
به گزارش روز چهار شنبه ايرنا از روابط عمومي ديوان عدالت اداري، حجت الاسلام "محمد مهدي منتظري" در نخستين جلسه ديدار مردمي، خدمت به مردم براي رسيدگي به مشکلات آنها را افتخار دانست و اظهار کرد: حل مشکلات مردم بر اساس قانون، مايه افتخار است.
وي ادامه داد: گاهي اوقات، فردي داراي حقي است و قانون راهي را براي احقاق حق او تعيين کرده است اما وي نتوانسته از مراحل قانوني احقاق حق کند و ممکن است دستگاه قضايي يا محاکم،‌ حکمي را صادر کنند که مطابق با ميل فرد نباشد چه بسا اگر اين فرد از ابتدا قانون را رعايت مي‌کرد حقش ادا مي‌شد.
مينظري افزود: بنابراين هر حکمي که صادر مي‌شود اگر مطابق با خواسته فرد نبود به اين معني نخواهد بود که به وي ظلمي شده است.
رييس ديوان عدالت اداري خاطرنشان کرد: تا زماني که در ديوان اداري هستم و در اين محل انجام وظيفه مي‌کنم هر کس در مراجعه به شعب اعم از بدوي، تشخيص يا هر بخش ديگري با مشکل غيرطبيعي برخورد کرد که شائبه توصيه‌هاي به ناحق يا خداي ناکرده فسادي را تداعي مي‌کرد، مستقيما به رئيس ديوان منتقل کند.
وي حاضران در جلسه را مورد خطاب قرار داد و گفت: انتظار دارم اجازه دهيد دستگاه قضايي کار خود را با سلامت انجام دهد و ما پيگير کاهش اطاله رسيدگي در ديوان هستيم.
منتظري همچنين اعلام کرد: صندوقي براي دريافت مسايل و مشکلات در ديوان قرار داده‌ايم و کليد آن در اختيار بنده است، ‌اگر با موضوع و مشکلي برخورد مي‌کنيد منتقل کنيد، آن را پيگيري خواهم کرد.
در جلسه ديدار مردمي، براي 23 پرونده دستور بررسي مجدد و تسريع در رسيدگي صادر شد