به سايت وكالت خوش آمديد :: جزئيات تازه از نحوه دستگيري باند زورگيري طيب
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
جزئيات تازه از نحوه دستگيري باند زورگيري طيب
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، در پي وصول اخبار و اطلاعات مردمي در خصوص آغاز اقدامات مجرمانه يكي از مجرمان سابقه‌دار به نام مهدي با نام مستعار وحيد به پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ، كارآگاهان پليس آگاهي بررسي صحت اين خبر را در دستور كار خود قرار دادند.
با آغاز تحقيقات و با مراجعه به اطلاعات مجرمان سابقه‌دار پليس و بررسي سوابق مهدي، شناسايي مخفيگاه متهم در خيابان كارون انجام شد و در ادامه اقدامات اطلاعاتي، مراقبت نامحسوس مهدي از سوي كارآگاهان پايگاه هشتم انجام شد.
در تعقيب و مراقبت‌هاي انجام شده از متهم، كارآگاهان اقدام به شناسايي يك دستگاه پژو پرشيا سفيد رنگ كردند كه در بررسي انجام شده در خصوص شناسايي هويت صاحب خودرو، كارآگاهان ضمن شناسايي مالك خودرو متوجه شدند كه مالك خودرو يكي از هم محلي‌هاي مهدي است كه چندي پيش به علت سرقت خودرو با مراجعه به كلانتري 140 باغ فيض اقدام به طرح شكايت در خصوص سرقت خودروي شخصي‌اش كرده است.
با دعوت از مالباخته و حضور در پايگاه هشتم پليس آگاهي، وي به كارآگاهان گفت: در اواخر مهر سال جاري در پي تصادف وحيد با خودروي شخصي من خسارت شديدي به ماشين وارد شد اما وحيد حاضر به پرداخت خسارت وارده شده نبود تا اينكه پس از گذشت حدود 2 هفته از موضوع و پيگيري‌هاي انجام شده از سوي من، وحيد قبول كرد تا خسارت ماشين را پرداخت كند.
به همين دليل طي قراري كه با وحيد گذاشتم در بامداد روز يكشنبه 11 آبان به همراه يكي از دوستانم به آدرسي در خيابان پيامبر كه از سوي وحيد به ما داده شده بود مراجعه كردم كه پس از حضور در محل، ناگهان وحيد با همراهي 2 نفر از دوستانش از هر طرف به هر 2 نفر ما حمله‌ور شدند و با قمه و شمشيرهايي كه در دست داشتند اقدام به تهديد ما كردند و پول‌هاي نقد ما به مبلغ 3 ميليون تومان و گوشي‌هاي تلفن همراه هر 2 نفرمان را به همراه خودروي پژو پرشياي من به سرقت بردند و از محل متواري شدند.
با توجه به اطلاعات به دست آمده از تعقيب و مراقبت‌هاي انجام شده از متهم و مراقبت نامحسوس از مخفيگاه وي، كارآگاهان پايگاه هشتم پس از اطمينان از حضور متهم در داخل مخفيگاه در ساعت‌هاي اوليه 18 آبان با اخذ دستور قضايي از بازپرس شعبه ششم دادسراي جنايي تهران، پس از ورود به مخفيگاه متهم در خيابان كارون اقدام به دستگيري متهم و ديگر همدستان وي كردند.
با ورود كارآگاهان به مخفيگاه متهم و انجام عمليات دستگيري، در بازرسي انجام شده از مخفيگاه وحيد و ديگر همدستان دستگير شده به اسامي طيب، علي و فرشاد، كارآگاهان پايگاه هشتم پليس آگاهي در بازرسي از داخل مخفيگاه آنها ضمن كشف مدارك متعلق به خودروي پرشيا و صاحب آن موفق به كشف يك قبضه سلاح كمري، يك عدد نارنجك دستي، چندين قبضه چاقو و قمه، مقاديري مواد مخدر از نوع شيشه و حشيش، ترازوي وزن موادمخدر، دستگاه ساخت مشروبات الكي، گوشي‌هاي تلفن همراه سرقتي و مقادير فراواني مشروبات الكلي شدند.
با دستگيري و انتقال متهمان به پايگاه هشتم پليس آگاهي، متهمان با اعتراف به زورگيري خودرو پرشيا نشاني محل نگهداري خودروي مسروقه را در اختيار كارآگاهان قرار دادند كه در مراجعه كارآگاهان به آدرس داده شده از سوي متهمان در منطقه پونك، خودروي پرشيا كشف و به پايگاه پليس آگاهي منتقل شد.