به سايت وكالت خوش آمديد :: زنم من را طلاق نمی دهد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
زنم من را طلاق نمی دهد
 

مرد ميانسالي با حضور در مجتمع قضايي خانواده گفت؛ در حالي که حق طلاق را به همسرم واگذار کرده ام او خانه را ترک کرده است و من را طلاق نمي دهد.

اين مرد 43 ساله با حضور در شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده، با بيان اينکه همسرش از پنج سال قبل او را رها کرده است، از دادگاه خواست به او اجازه ازدواج مجدد دهد.

وي به قاضي عموزادي گفت؛ همسرم حدود پنج سال قبل از من جدا شده و با وجود اينکه من حق طلاق را به او واگذار کرده ام، نه با من زندگي مي کند و نه از من جدا مي شود.

وي افزود؛ به خاطر ترک خانه از او به دادگاه خانواده شکايت کردم و دادگاه نيز با تاييد ادعاهاي من، حکم عدم تمکين همسرم را صادر اما او با شکايت به دادگاه خانواده، مهريه و اجرت المثل زندگي با من را مطالبه کرد. مهريه و اجرت المثل را به او پرداخت کردم و براي اينکه در زندگي آرامش بيشتري داشته باشد، حق طلاق را هم به او واگذار کردم ولي او از پنج سال قبل خانه مرا ترک کرد و ديگر برنگشت.

وي افزود؛ همسرم دخترم را هم برده است و من در اين مدت تمام هزينه هاي مربوط به دخترم را پرداخت کرده ام ولي ديگر تحمل اين وضع را ندارم. مي خواهم دوباره ازدواج کنم.

اين مرد همچنين مدعي شد دو ماه قبل تمام جهيزيه همسرش را به او برگردانده است. قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات اين مرد رسيدگي به دادخواست اجازه ازدواج او را به آينده موکول کرد.