به سايت وكالت خوش آمديد :: اسكناس‌هاي جعلي جاعلان حرفه‌اي به بازار نرسيد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
اسكناس‌هاي جعلي جاعلان حرفه‌اي به بازار نرسيد
 

با تلاش كارآگاهان پليس آگاهي استان آذربايجان غربي جاعلان حرفه‌اي كه با خريد تجهيزات فني اقدام به چاپ اسكناس‌هاي پنج هزار توماني و حتي اسناد و مدارك جعلي مي‌كردند، قبل از اين كه موفق به خرج اين اسكناس‌ها در بازار شوند، به دام افتادند.

به گزارش سرويس «حوادث» ايسنا، سرهنگ عظيمي ـ رييس پليس آگاهي استان آذربايجان غربي ـ درباره جزييات اين خبر، گفت: رفت و آمد و اقامت مشكوك افرادي در شهرستان بوكان كه پول جعلي در اختيار داشتند، با دريافت گزارش مردمي در اين خصوص ظن كارآگاهان را بر انگيخت.

وي افزود: اين جاعلان چندين بار سعي داشتند، پول‌هاي جعلي را خرج كنند كه بازاريان متوجه شدند و مجرمان سعي كردند خود را از موضوع بي‌اطلاع نشان دهند، ولي مورد ظن‌ اهالي واقع شده و مشكوك بودنشان به اطلاع پليس رسيد. به همين دليل با هماهنگي‌هاي لازم، عمليات تعقيب و مراقبت اجرا و هنگامي كه فاليت غيرقانوني آنان محرز شد در يك عمليات ضربتي توسط كارآگاهان پليس آگاهي در مخفيگاه خود در حال چاپ اسكناس جعلي پنج هزار توماني دستگير شدند.

رييس پليس آگاهي استان آذربايجان غربي بيان كرد: متهمان پس از انتقال به پليس آگاهي در بازجويي‌ها اعتراف كردند كه از مدتي قبل با سرمايه‌گذاري‌ براي خريد تجهيزات فني اقدام به چاپ اسكناس جعلي كرده‌اند.

به گزارش اداره اجتماعي پليس آگاهي ناجا، سرهنگ عظيمي عنوان كرد: در بازرسي دقيق منزل متهمان انواع پرينتر، رايانه‌ لپ تاب، انواع جوهر و حلال‌هاي مختلف و صدها قطعه اسكناس جعلي و مقادير زيادي اسناد و مدارك جعلي كشف و ضبط شد. متهمان پس از تكميل پرونده‌ و اعتراف به جرايم خود با صدور قرار روانه زندان شدند.