به سايت وكالت خوش آمديد :: زوج ميانسال به خاطر مزاحمت‌هاي همسر سابق مرد از هم جدا شدند
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
زوج ميانسال به خاطر مزاحمت‌هاي همسر سابق مرد از هم جدا شدند
 
زوج ميانسالي با حضور در مجتمع قضايي خانواده و با بيان اينكه همسر سابق مرد براي آنها ايجاد مزاحمت كرده است، از هم جدا شدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، زوج ميانسالي با حضور در شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده با ارائه دادخواست طلاق توافقي، از يكديگر جدا شدند.
مرد ميانسال درباره علت جدا شدن از همسرش در حالي كه كمتر از يك سال از ازدواج آنها مي‌گذشت، گفت: همسر سابقم به شدت در زندگي ما ايجاد مزاحمت مي‌كند و همسر فعلي من به دليل اين مزاحمت‌ها از من خواست از هم جدا شويم.
وي همچنين درباره علت جدا شدن از همسر اولش گفت: سال 77 با همسر اولم آشنا شدم و بعد از مدتي با هم ازدواج كرديم، اما روز به روز بر مشكلات موجود بين ما افزوده مي‌شد و سرانجام بعد از 8 سال زندگي و با داشتن دو فرزند از هم جدا شديم.
وي با بيان اينكه قبل از جدايي از همسر اولم، با زن ديگري به صورت موقت ازدواج كرده بودم، درباره اين آشنايي و ازدواج گفت: حدود 4 سال قبل به همراه يكي از دوستانم به جشن تولد دختر همسر فعلي‌ام رفته بودم كه با او آشنا شدم.
وي ادامه داد: بعد از مدتي و از آنجا كه با همسر سابقم به شدت مشكل داشتم، با تشويق دوستم، پيشنهاد ازدواج موقت را به همسر فعلي خود، كه قبل از من نيز دو ازدواج انجام داده بود و هر دو ازدواج به طلاق انجاميده بود، دادم.
مرد جوان افزود: او نيز بعد از اينكه با پيشنهاد من موافقت كرد به عقد موقت من درآمد و تا حدود يك سال قبل كه از همسر اولم جدا شوم، همسر موقت من بود.
وي گفت: سال گذشته و بعد از اينكه همسر اولم را طلاق دادم، او با 5 سكه بهار آزادي، به عقد دائم من درآمد و ما زندگي مشترك خود را آغاز كرديم.
مرد جوان كه 33 ساله و 6 سال كوچكتر از زن دوم خود بود، ادامه داد: اما همسر اول من در اين مدت مدام ما را اذيت مي‌كرد و آرامش را از زندگي ما گرفته بود؛ او به هر بهانه واهي پاي من را به كلانتري باز مي‌كرد و آبروي من را جلوي همسايه‌ها مي‌برد.
وي افزود: او براي ديدن فرزندان به خانه من مي‌آمد و وقتي كه يكي از بچه‌ها را از من تحويل مي‌گرفت، با شگرد خاصي آنها را به خانه برمي‌گرداند و به سرعت با پليس تماس مي‌گرفت و با شكايت از من، مدعي مي‌شد من بچه را در اختيار او قرار نداده‌ام.
در ادامه اين جلسه همسر اين مرد نيز گفت: علت اصلي درخواست طلاق من از شوهرم، آزار و اذيت‌هاي همسر اول شوهرم است و من نمي‌توانم هر روز شاهد حضور شوهرم در كلانتري باشم.
وي افزود: علت ديگر اينكه من از شوهرم خواستم از هم جدا شويم، اين بود كه او از اينكه اسم من در شناسنامه‌اش ثبت شود اكراه داشت و به اجبار با من ازدواج كرده بود و هيچ علاقه‌اي براي ازدواج دائم با من نداشت.
زن در ادامه افزود: من هم ديگر تحمل اين زندگي و مزاحمت‌هاي آن زن را ندارم و با مشورت شوهرم تصميم گرفتيم كه از يكديگر جدا شويم.
مرد نيز درباره مهريه همسرش گفت: تمام مهريه همسرم را كه 5 سكه بهار آزادي بود، قبلاً به او پرداخت كرده‌ام.
قاضي عموزادي نيز بعد از شنيدن اظهارات اين زوج، حكم طلاق را صادر كرد.