به سايت وكالت خوش آمديد :: جاسازی دوربين داخل اتاق پرو !؟
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
جاسازی دوربين داخل اتاق پرو !؟
 

فردي که با جاسازي دوربين در داخل اتاق پرو مغازه اش از زنان فيلمبرداري کرده بود، دستگير شد.

اعتماد در شماره امروز خود نوشت:

زن جواني با حضور در دايره اجتماعي کلانتري محله شهرستان مشهد گفت؛ براي خريد لباس به همراه همسرم به چند مغازه سر زديم تا اينکه يک لباس مورد پسندم قرار گرفت. به همين دليل آن را برداشتم و به اتاق پرو مغازه رفتم. وي افزود؛ زماني که براي تعويض لباس آماده مي شدم، شيء مشکوکي در گوشه ديوار نظرم را به خود جلب کرد. وقتي بيشتر دقت کردم متوجه شدم چيزي شبيه يک دوربين داخل اتاق پرو جاسازي شده است.

به همين دليل بدون هيچ سر و صدايي از اتاقک بيرون آمدم و وانمود کردم طرح لباس را نپسنديده ام. به محض آنکه از مغازه بيرون آمدم موضوع را به همسرم گفتم و به کلانتري آمديم. با توجه به حساسيت موضوع تيم اطلاعات و عمليات کلانتري با هماهنگي مقام قضايي بلافاصله خود را به مغازه مورد نظر رسانده، اتاق پرو را مورد بازرسي قرار دادند و يک دستگاه دوربين کوچک که در ديوار اتاق جاسازي شده بود، کشف کردند و متهم 34 ساله به نام محمود دستگير شد.

متهم پس از انتقال به مقر پليس گفت؛ از مدتي قبل وسوسه شده بودم از زنان در اتاق پرو فيلمبرداري کنم. به همين دليل از دو روز قبل دوربين را داخل اتاق جاسازي و يک بار شش دقيقه و بار دوم 36 دقيقه از مشتريان فيلمبرداري کردم. بنابر اين گزارش افرادي که از محل هاي اختصاصي بانوان مانند استخر، تالار، آرايشگاه و... تصويربرداري کنند به دو تا پنج سال حبس و محروميت از حقوق اجتماعي به مدت 10 سال و 74 ضربه شلاق محکوم مي شوند و پروانه کسب آنها در صورت شاغل بودن باطل خواهد شد.