به سايت وكالت خوش آمديد :: سه شرور، زن جوان را در خيابان ربودند
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
سه شرور، زن جوان را در خيابان ربودند
 
3 جوان شرور كه با سد كردن راه يک زوج جوان در يكی از محله‌‌های كرج، با آنها درگير شده و پس از ربودن زن جوان، وی را مورد آزار و اذيت قرار داده بودند، شناسايی و دستگر شدند.

به گزارش جام‌جم، اوايل ارديبهشت امسال، مردی با حضور در شعبه ششم بازپرسی دادسرای امور جنايی كرج، از 3 جوان شرور به اتهام ربودن همسرش در يكی از محله‌های جنوبی كرج شكايت كرد.

شاكی در اظهاراتش به بازپرس محمد ياری گفت: «من و همسرم در حال بازگشت به منزلمان در يكی از محله‌های جنوبی كرج بوديم كه 3 مرد جوان در حالی كه قمه و شمشير به دست داشتند، راهمان را سد كردند و پس از كتک زدن من، همسرم را كشان‌كشان با خود بردند و ديگر چيزی نفهميدم تا اين كه چند ساعت بعد روی تخت درمانگاه به هوش آمدم».

پس از شكايت اين مرد، پرونده‌ای تشكيل و به اداره جنايی آگاهی استان تهران ارسال شد و كارآگاهان پس از چهره‌نگاری رايانه‌ای از شرورهای آدم‌ربا، به جستجوی آنها پرداختند تا اين كه روز بعد يكی از پرستاران بيمارستانی در كرج با مركز فوريت‌های پليسی 110 تماس گرفت و از انتقال زن مجروحی به بيمارستان خبر داد.

زن جوان از چنگال ربايندگان نجات يافت
به اين ترتيب كارآگاهان جنايی به بيمارستان اعزام و در تحقيق از پرستاران متوجه شدند یک راننده رهگذر، زن جوان را در بيابان‌های اطراف كرج پيدا و به اين مركز منتقل كرده كه با تلاش پزشكان وی از مرگ حتمی نجات يافته است و كارآگاهان با بررسی در اين خصوص، متوجه شدند او همان فرد ربوده شده است و در تحقيق از اين زن به نقشه سياه مردان شرور پی‌بردند.

زن جوان در اظهاراتش به پليس گفت: «با همسرم در حال بازگشت به خانه بوديم كه مردان شرور به سوی ما حمله‌ور شدند و پس از كتک زدن شوهرم، مرا كشان كشان به داخل يک دستگاه خودروی پرايد انداختند و با انتقال به بيابان‌های اطراف شهر، هر3 نفر مرا مورد آزار و اذيت شيطانی قرار دادند و در حالی كه بيهوش شده بودم، مرا در يكی از خيابان‌های شهر رها كرده و متواری شدند».

شرورهای سابقه‌دارتحت تعقيب پليس
كارآگاهان پس از شنيدن اظهارات زن جوان، به چهره‌نگاری رايانه‌ای از 3 شرور آد‌م‌ربا پرداختند كه مشخص شد، تصاوير رايانه‌ای آنها شباهت بسياری به 3 متهم سابقه‌‌دار دارد كه چندی پيش از زندان آزاد شده‌اند.

با مشخص شدن اين موضوع، كارآگاهان پاتوق‌های احتمالی متهمان را به طور نامحسوس زير نظر گرفتند تا عاقبت در پی تجسس‌های پليسی روز 16 ارديبهشت امسال موفق به دستگيری متهمان به نام‌های حميد، حبيب و ارسلان شدند.

با انتقال متهمان به اداره جنايی آگاهی استان تهران، آنها در بازجويی راز اتهام سياه خود را فاش كردند.

با اعتراف متهمان به اين اقدام مجرمانه بازپرس ياری متهمان رابا صدور قرار قانونی در اختيار پليس قرار داد.

بازپرس پرونده در شعبه ششم دادسرای جنايی كرج با دستور قضايی مبنی بر چاپ تصوير متهمان بدون پوشاندن چهره در روزنامه، از مردم خواست چنانچه در دام اين 3 جوان شرور گرفتار شده‌اند، به اداره جنايی آگاهی استان تهران مراجعه كنند