به سايت وكالت خوش آمديد :: اغفال و تعرض به 12 پسربچه در جنوب غرب پايتخت
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
اغفال و تعرض به 12 پسربچه در جنوب غرب پايتخت
 
دو جوان كه متهم‌اند پس از اغفال چندين پسربچه آنها را مورد تعرض قرار داده‌اند بازداشت شده و در مقابل داديار جنايي تهران به جرايم ارتكابي اعتراف كردند.

به گزارش خبرنگار حقوقي ايسنا، روز سوم فروردين ماه سال جاري والدين پسري 9 ساله با مراجعه به يكي از مراجع انتظامي در جنوب غرب تهران پرده از راز تعرض به فرزند خود برداشته و اعلام كردند كه جواني حدودا 26 ساله پس از اغفال فرزندشان وي را در يكي از مكان‌هاي خلوت مورد تعرض قرار داده است.

با ارجاع اين شكايت به دادسراي امور جنايي تهران قاضي اميراسماعيل رضوانفر داديار شعبه‌ي چهارم دادياري رسيدگي به آن را در دستور كار قرار داد و با صدور دستورات قضايي لازم خواستار شناسايي و بازداشت متهم شد.

در پي اعلام مشخصات متهم از سوي پسربچه‌ي قرباني ماموران موفق شدند مخفيگاه اين شخص را در همان منطقه شناسايي و با دستور قضايي داديار جنايي تهران وي را بازداشت كنند.

پس از بازداشت اين متهم، وي با اعتراف به جرايم ارتكابي يكي از دوستان خود را به عنوان همدست معرفي كرد و ماموران اين شخص را نيز بازداشت كردند.

به گزارش ايسنا، هر دو متهم صبح امروز در مقابل قاضي رضوانفر به 12 فقره اغفال و تعرض به كودكان پسر در جنوب غرب تهران اعتراف كردند و به اين ترتيب پرونده‌ي آنها با صدور قرار قانوني جهت تكميل تحقيقات به مرجع انتظامي ارجاع شد.

داديار شعبه‌ي چهارم دادياري دادسراي امور جنايي تهران با بيان اين‌كه تا كنون سه شاكي در اين پرونده اعلام شكايت كرده‌اند، اظهار كرد: در مورد شكايت اين افراد دلايل لازم جمع‌آوري شده و منتظر دريافت شكايت از شكات ديگر هستيم.