به سايت وكالت خوش آمديد :: حكم اعدام شهلا تاييد شد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
حكم اعدام شهلا تاييد شد
 

پس از برگزاري 2 جلسه از محاكمه شهلا در شعبه 1147 دادگاه بعثت، حكم دادگاه بدوي به تاييد رسيد و زني كه متهم است همسر ناصر محمدخاني را به قتل رسانده است، بار ديگر در يك قدمي قصاص قرار گرفت.

به گزارش جام‌جم، به دنبال ارسال پرونده خديجه جاهد (شهلا) به شعبه 1147 مجتمع قضايي بعثت كه متهم است سال 81 در ميدان كتابي تهران ، لاله سحرخيزان را به قتل رسانده است ، متهم پس از دستگيري و اعتراف به جنايت در شعبه وقت 1154 دادگاه جنايي تهران محاكمه و از سوي قاضي جعفرزاده به قصاص محكوم شد.

پس از محكوميت شهلا، پرونده وي در چندين مرحله به درخواست وكيل وي مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت و 22‌قاضي با بررسي پرونده قطور در شعب مختلف ديوان و تشخيص ديوان عالي كشور اعلام كردند شهلا عامل جنايت است.

به دنبال اين ماجرا، پرونده بار ديگر به دستور رئيس قوه‌قضاييه به شعبه هم‌‌عرض رسيد و اين بار اسفند امسال قاضي حسين‌پور رئيس شعبه 1147 در 2 جلسه به پرونده رسيدگي كرد و لايحه دفاعي وكيل مدافع و شهلا ضميمه اين پرونده شد.

اين گزارش حاكي است ، روز گذشته حكم قصاص شهلا از سوي قاضي شعبه تاييد شد و به عبارتي اولين حكم صادره از سوي قاضي وقت شعبه 1154 دادگاه جنايي پس از چند سال كش و قوس بار ديگر به تاييد قاضي اين شعبه نيز رسيد.