به سايت وكالت خوش آمديد :: سارق سابقه‌دار سوار بر زانتياي سرقتي دستگير شد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
سارق سابقه‌دار سوار بر زانتياي سرقتي دستگير شد
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ از 6 ماه قبل مأموران پليس آگاهي تهران در تعقيب يك مرد جوان متهم به سرقت خودرو و سرقت از منازل بودند.
مأموران تحقيقات خود را براي شناسايي محل اختفاي اين فرد آغاز كردند تا اينكه روز گذشته موفق شدند مرد جوان 34 ساله را در حالي كه سوار بر يك خودروي زانتياي سرقتي بود شناسايي و دستگير كنند.
رضوانفر داديار شعبه چهارم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات از اين فرد و محل سكونت وي آغاز شد تا اينكه مشخص شد در انباري خانه وي مقدار زيادي لوازم سرقتي پنهان شده است.
وي ادامه داد: همچنين مأموران در بازرسي از خانه وي موفق به كشف يك كتاب مذهبي شدند كه متهم داخل آنرا خالي كرده و مشخص بود از آن به عنوان جاساز استفاده مي‌كند.
وي افزود: همچنين بررسي بيشتر خانه متهم مأموران را به يك اسلحه كلت كمري رساند كه متهم مدعي شد از آن استفاده نكرده و نمي‌داند اين اسلحه چگونه به خانه وي راه پيدا كرده است.
داديار شعبه چهارم دادسراي امور جنايي تهران گفت: اين فرد تاكنون به بيش از 30 فقره سرقت خودرو اعتراف كرده و مدعي شده در كنار اين تعداد سرقت خودرو از تعداد زيادي مغازه و خانه مسكوني نيز سرقت كرده است.
وي ادامه داد: در حال حاضر تحقيقات براي مشخص شدن زواياي پنهان اين پرونده در حال انجام است.