به سايت وكالت خوش آمديد :: متهم به قتل در لس‌آنجلس باز هم منكر ارتكاب قتل شد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one.



 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
متهم به قتل در لس‌آنجلس باز هم منكر ارتكاب قتل شد
 

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ عصر روز 9 آذر سال گذشته خانواده مرد 47 ساله‌اي با مراجعه به مأموران پليس آگاهي تهران بزرگ از يك جنايت پرده برداشتند.
اين خانواده مدعي شدند اين عضو خانواده‌شان به نام عبدالله در شهر لس‌آنجلس آمريكا توسط يكي از دوستان صميمي‌اش به نام مسعود به قتل رسيده است.
شاملو، بازپرس شعبه اول دادسراي امور جنايي تهران در خصوص اين پرونده گفت: تحقيقات آغاز شد تا اينكه مشخص شد مسعود 45 ساله از طريق فرانكفورت به ايران بازگشته است.
وي ادامه داد: از روز 16 آذر تحقيقات براي دستگيري مسعود به طور جدي در تهران آغاز شد تا اينكه مسعود دستگير شد و 28 دي سال گذشته در اولين جلسه بازجويي لب به اعتراف گشود.
مسعود مدعي شد از سال 2003 تا اوايل سال 2008 در كشور آمريكا با دسيسه عبدالله به جرم سياسي و تروريست بودن در زندان به سر بردم و عبدالله در همين مدت اموال من را تصاحب كرد.
وي ادامه داد: هر بار كه از عبدالله در خصوص اموال خود پرسيدم وي گفت تو تحت پيگرد هستي و اگر اموالت را به تو بازگردانم پليس آنها را از تو خواهد گرفت.
مسعود افزود: شب حادثه عبدالله مرا به خانه خود دعوت كرد و من هم براي آنكه احتمال مي‌دادم هر لحظه افرادي مزاحم من شوند اسلحه خود را به همراه بردم.
وي ادامه داد: در لحظه حادثه عبدالله من را تهديد كرد و مدعي شد اگر بار ديگر سراغي از 500 هزار دلار اموالم بگيرم من را بار ديگر به پليس معرفي مي‌كند و در همين لحظه با چاقو به سمت من حمله ور شد.
مسعود مدعي شد من نيز با اسلحه ابتدا او را تهديد كردم و زماني كه ديدم وي به سمت من حمله كرد وي را به ضرب گلوله از پاي درآورده و سپس از طريق فرانكفورت به تهران آمدم.
بازپرس شعبه اول دادسراي امور جنايي تهران گفت: مسعود صحنه ارتكاب قتل عبدالله را بازسازي كرد اما روز 31 فروردين امسال زماني كه براي بازجويي به دادسرا آورده شده بود، مدعي شد قتل را مرتكب نشده است.
وي ادامه داد: سرانجام اين فرد امروز در آخرين جلسه بازجويي باز هم منكر ارتكاب قتل شد اما با توجه به انجام تحقيقات وي مجرم شناخته شد.