به سايت وكالت خوش آمديد :: فوتباليست دروغين پس از دهها فقره كلاهبرداري دستگير شد
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
فوتباليست دروغين پس از دهها فقره كلاهبرداري دستگير شد
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ عصر روز 30 آذر امسال زن جواني با مراجعه به شعبه چهارم بازپرسي دادسراي ناحيه 14 تهران، بازپرس دادسرا را از وقوع يك حادثه با خبر كرد.
اين زن جوان در اظهاراتش مدعي شد چندي قبل با يك جوان 30 ساله به نام حسن آشنا شدم كه خودش را دروازه‌بان يكي از تيم‌هاي ليگ برتر فوتبال معرفي كرد.
اين فرد مدعي شد: حسن براي آنكه بتواند ادعاي خود را ثابت كند عكس خودش را كه در يكي از روزنامه‌هاي ورزشي چاپ شده بود به من نشان داد.
اين زن جوان ادامه داد: پس از مدتي آشنايي با حسن وي پيشنهاد ازدواج با من را مطرح كرد، خانواده من هم با توجه به اينكه حسن جوان سالم، ورزشكار و معروفي بود بسيار خوشحال شدند و با اين موضوع موافقت كردند.
وي افزود: يك هفته بعد حسن با من تماس گرفت و مدعي شد باشگاهي كه در آن مشغول بازي است قبلاً براي بازيكنان تيم آپارتمان‌هاي شيك و مجللي در بهترين نقطه شمال شهر خريداري كرده و قرار شده متقاضيان اين واحدها‌، پول آپارتمان‌ها را در چند قسط واريز كنند.
حسن مدعي شد: چند روز ديگر بايد اولين قسط اين خانه را پرداخت كنم اما پولي ندارم و از من خواست تا موضوع را با پدرم در ميان بگذارم و از وي مبلغ 10 ميليون تومان براي پرداخت اولين قسط خانه بگيرم اما بعد از آن ديگر از وي خبري نشد.
دالوند، بازپرس شعبه چهارم دادسراي ناحيه 14 شهيد محلاتي، درباره اين پرونده گفت: پرونده به پايگاه ششم پليس آگاهي تهران بزرگ ارجاع شد و كارآگاهان دايره مبارزه با كلاهبرداري تحقيقات تخصصي خود را از شاكي و خانواده وي آغاز كردند و سرنخ‌هايي نيز از متهم در بازار تهران به دست آوردند.
در اين تحقيقات مشخص شد حسن با استفاده از هويت و مدارك جعلي اقدام به تهيه 2 دسته چك از شعبات بانكي در محدوده بازار كرده و با استفاده از اين دسته چك‌ها و معرفي خود به عنوان بازيكن يكي از تيم‌هاي ليگ برتر فوتبال، اقدام به كلاهبرداري ميليوني از چند نفر در بازار تهران كرده است.
دالوند گفت: تحقيقات براي شناسايي محل اختفاي اين فرد ادامه يافت تا اينكه محل سكونت اين فرد در منطقه سعادت آباد شناسايي شد و در تاريخ 22 دي امسال متهم در حوالي ميدان خراسان شناسايي و دستگير شد.
بازپرس پرونده با توجه به احتمال وقوع كلاهبرداري‌هاي ديگر از سوي متهم، دستور چاپ بدون پوشش چهره متهم را صادر كرد تا همه مالباختگان، افراد و خانواده‌هايي كه از متهم دستگير شده شكايتي دارند جهت طرح شكايت خود و پيگيري آن، به پايگاه ششم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان خاوران يا به شعبه چهارم بازپرسي دادسراي ناحيه 14 تهران مراجعه كنند.