به سايت وكالت خوش آمديد :: ادعاي عجيب خانواده افغاني درباره سرقت 15 كيلوگرم طلا
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
ادعاي عجيب خانواده افغاني درباره سرقت 15 كيلوگرم طلا
 

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ عصر 8 دي امسال خانواده دختر افغاني با مراجعه به مسئولان دادسراي امور جنايي تهران مأموران را از وقوع يك حادثه با خبر كردند.
اعضاي اين خانواده مدعي شدند دخترشان به نام ترنج 20 ساله از روز قبل از خانه خارج شده و ديگر به خانه بازنگشته و اين در حالي است كه مقدار زيادي طلا را با خود برده است.
اين افراد مدعي شدند ترنج 15 كيلوگرم طلا متعلق به خواهر بزرگتر خود را به همراه خود برده است و همين امر باعث شده تا اعضاي خانواده بيشتر نگران وي باشند كه مبادا به خاطر اين مقدار طلا جان وي در خطر باشد.
خاكي داديار سوم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات براي مشخص شدن سرنوشت اين دختر جوان و همچنين طلاهاي مفقود شده آغاز شد.
وي ادامه داد: پس از 8 روز اين دختر جوان به خانه بازگشت و در ادعايي عجيب مدعي شد 15 كيلوگرم طلا را برادر يكي از دوستانش به سرقت برده‌است.
وي افزود: اين دختر جوان مدعي شد پس از برداشتن طلاهاي خواهر به خانه يكي از دوستانش در فرديس كرج رفته تا مدتي پيش وي باشد كه دوستش از موضوع طلاها با خبر شده‌ است.
ترنج مدعي شد برادر دوستش طلاها را از وي گرفته تا با فروش آنها يك واحد مسكوني براي وي بخرد تا او بتواند با توجه به متواري شدن از خانه در آن محل زندگي كند.
وي افزود: پس از گذشت 6 روز نه از دوستم و نه از برادر وي خبري بود به همين دليل مجبور شدم شكست خورده به خانه پدرم بازگردم تا موضوع سرقت طلاها را توسط برادر دوستم پيگيري كنم.
داديار سوم دادسراي امور جنايي تهران گفت: برادر دوست ترنج دستگير شد اما مدعي شد 15 كيلوگرم طلا به هيچ عنوان صحت نداشته بلكه تنها 3 النگو بوده است و ترنج آن را به عنوان هزينه ماندن 10 روز در خانه خواهرم به خواهرم داده است.
در حال حاضر تحقيقات درباره اين پرونده ادامه دارد.