به سايت وكالت خوش آمديد :: زن متهم به قتل دخترش از طناب دار رهايي يافت
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
زن متهم به قتل دخترش از طناب دار رهايي يافت
 
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ ابتداي سال 87 مأموران مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران بزرگ از وقوع يك درگيري و نزاع خانوادگي با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل حادثه واقع در جنوب شهر تهران دريافتند يك زن ميانسال دختر 21 ساله خود را با بستن يك روسري به دور گردنش خفه كرده است.
جابري قاضي واحد اجراي احكام دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: اين زن ميانسال دستگير شد اما مدعي شد قصد كشتن دخترش را نداشته‌است.
اين فرد مدعي شد چندي قبل براي دخترش خواستگار آمده اما وي تنها 2 روز مانده به مراسم عقد پشيمان شده و حاضر به ازدواج با مرد خواستگار نشده است.
اين زن مدعي شد دخترم را تحت فشار قرار دادم تا اينكه متوجه شدم وي ارتباط نامشروع داشته و همين امر باعث شده تا تن به ازدواج ندهد.
وي ادامه داد: روز حادثه در خانه با دخترم جر و بحث كردم تا بتوانم فردي كه با وي در ارتباط بوده را به مقامات قضايي تحويل دهم.
وي افزود: دخترم حاضر به گفتن موضوع نشد تا اينكه من هم زماني كه قصد تهديد وي را داشتم روسري را به دور گردنش بستم و او خفه شد.
قاضي واحد اجراي احكام دادسراي امور جنايي تهران گفت: اين فرد از سوي قاضي محكوم شد اما با كسب رضايت از اولياي دم از قصاص رهايي يافت.